KONCERT LIVE! – pierwsza edycja

WŁAŚCIWYTeraz przenosimy się w czasie do 25 września 2015r.
Klub Spiżarnia, godzina 16:00 pierwszy zespół na próbie.

O godzinie 19:00 ma rozpocząć się koncert pod bardzo prostą nazwą „LIVE!”.Nie komplikujemy, tylko liczymy na Waszą inwencję twórczą.
Przed wszystkim celem tego wydarzenia jest promocja młodych twórców, nagranie dla nich materiały audio i wideo, oraz zorganizowanie wydarzenia, którego w Legnicy jeszcze nie było.

Na scenie klubu Spiżarnia zaprezentowało się 5 zespołów, każdy zupełnie inny, tak żeby odbiorcom zapewnić stuprocentową różnorodność koncertu.

LIVE! Okazał się jednym wielkim sukcesem, było to dla nas ogromne zaskoczenie, ale przede wszystkim stało się to naszym motorem do myślenia o kolejnych tego typu wydarzeniach.

Epicentrum

Anscario

Bracia Wright

The Tiles
12045804_1631150510472814_4194436878490659271_o
OveRange

Wyobraźcie sobie przejścia zespołów na scenie, kiedy publiczność czeka na kolejny występ my razem z poprzednią kapelą siedzimy i rozmawiamy o ich planach na przyszłość, największych marzeniach i trudnościach, tak aby wiedzieć o nich więcej i lepiej się poznać.

Wiadomo od pierwszego koncertu LAiK’a, że ludzie przychodzą nie tylko posłuchać świetnej muzyki, ale również dla niepowtarzalnego klimatu, który ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. My zakładamy jedno: na naszych koncertach KAŻDY ma czuć się swobodnie, nieważne czy ma lat 18 czy 60. Może dzięki temu tak właśnie jest, że osoba która przyszłaby sama w ciągu 10 minut znalazłaby ekipę, z którą spędzi resztę koncertu.

Szczególne podziękowania należą się ekipie Sproject oraz prezesowi tego stowarzyszenia Marcinowi Kallasowi, ponieważ to on stał przez cały koncert za kamerą, a później przez długie tygodnie montował materiały. To dzięki niemu dzisiaj na kanale Sproject i LAiK możecie powspominać pierwszy w Lenicy koncert LIVE! oraz zobaczyć spontaniczne wywiady z zespołami.
Dziękujemy również Wam – to dla Was działamy, a słowa „ale fajnie, że coś działacie” mimo nieskomplikowanej treści dają ogromną siłę do pracy nad kolejnymi wydarzeniami.

1 Trackback / Pingback

  1. MIKE & EPICENTRUM zatrzęsą sceną Must Be The Music! - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.