Wspaniałego roku 2016 od redakcji LAIK!

Nadchodzi dla nas wszystkich zaskakujący rok pełen nowości i radości płynącej ze wspólnego kontaktu! Nie zapomnijcie o nas!

Do wszystkich was ślemy najserdeczniejsze życzenia, niech wasze życie płynie szczęściem, spełnieniem i samymi sukcesami. Nie poddawajcie się nigdy kochani, ani nie opuszczajcie głów jak na naszych wspólnie przeżytych koncertach. Wspólnie przeżywamy nasze spotkania przy Wieczorach z Bardami, oraz niedawno huczącym Out Of Control, które napełniło nas chęcią do dalszej pracy! Już teraz planujemy zaskakujące nowości dla miłośników dobrej muzyki i niespotykanego nigdzie indziej klimatu! Wspólnie siedząc możemy wam życzyć, aby wasze istnienie zawsze było Aktywne, oraz Kreatywne jak nasze!

Dziękujemy za wasz entuzjazm i emocje oddane pod scenami. A teraz świętujmy nadchodzący nowy rok 2016!

1 Komentarz

  1. Sarah,Thank you for bringing this to our attention! I’d like to read such a book, just to see what it’s like. Sometimes I listen to music when I read, but mostly not. I don’t expect to be a great fan of this &#n186;ge8reӋ. However I am anticipating that, with the potential for creating an amazing artistic experience, some really imaginative and competent people out there will utterly amaze us.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.