Taniec Współczesny /Capoeira Fusion z Anetą Zwierzyńską znowu w Legnicy!

Serdecznie zapraszamy na Kolejną Edycję Warsztatów Tańca Współczesnego /Capoeira Fusion, prowadzonych przez Anetę Zwierzyńską. Będziemy mogli w nich uczestniczyć już 27 grudnia o 11:00 do 29 grudnia o 17:00.  Zajęcia są przeznaczone dla początkujących, średnio-zaawansowanych i profesjonalnych tancerzy.

Jesteśmy pewni, że podczas tego zimowego i grudniowego weekendu, będzie nam gorąco i nie będziemy się obijać! Poznamy dwie organiczne formy ruchu, czyli taniec współczesny i capoeira dotycząca w podobny sposób natury, kreatywności, oraz żywiołu improwizacji.

Aneta Zwierzyńska -tancerka, choreograf, performer, instruktorka tańca i capoeiry. Absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu na wydziale tańca współczesnego oraz studiów magisterskich w Anton Bruckner Privatuniversität w Linzu (Austria) na dwóch kierunkach: Movement Research oraz pedagogiki tańca. Obecnie jest tancerką w Guarini Dance Company w Londynie oraz uczestniczy w wielu projektach tanecznych na terenie Europy oraz Brazylii. Prowadzi warsztaty z tańca współczesnego, improwizacji kontaktowej oraz capoeiry. Kontynuuje poszukiwanie ruchowe z zakresu wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy capoeirą a tańcem współczesnym, organizując treningi, projekty, warsztaty. Prowadzi warsztaty podczas festiwali tanecznych i pracuje jako choreografka. Jej choreografie były prezentowane podczas wielu festiwali tańca, tj. „Lange Nacht der Bühnen” w Linzu , festiwalu Mestre Papagaio w Sao Jose dos Campos w Brazylii oraz podczas festiwalu SCHÄXPIR 2011 w Linzu.

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu Teatru AVATAR.

Wideo zapraszające na warsztaty.

Więcej informacji już niedługo u nas i na stronie warsztatów!

12240994_892563314156109_2938634180138013986_o

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.