OUT OF CONTROL!

OutOfControl PLAKAT

OUT OF CONTROL 

28.11.2015r; Klub Spiżarnia; godzina 1800

Koncert charytatywny organizowany przez stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie, przy współpracy z Młodzieżową Radą Miejską na rzecz podopiecznych TPD w Legnicy.  

Zbliżają się święta i to czas, kiedy każdy może podarować coś od siebie dla drugiego człowieka. My wspieramy akcję mikołajkową, a dochód z koncertu chcemy przeznaczyć na prezenty dla dzieciaków.

Nasz kolejny projekt muzyczny, wsparli zupełnie nowi wykonawczy oraz już z nami współpracujący, ale klimat niezmiennie pozostaje najlepszy! Zadbają o to: Airstrike, Bartek Rzepka, Bracia Wright, Miasto Gniewu, Nikola Warda, No Self Control i The Krzacks.

OUT OF CONTROL to nazwa nawiązująca do każdego aspektu naszego koncertu. Czas andrzejek, magicznych wróżb i niekontrolowanych zachowań szalonych zespołów na scenie. Mamy nadzieję, że Klub Spiżarnia nie będzie potrzebował generalnego remontu po tym, jak będziecie bawili się pod sceną. Na co jeszcze nie mamy wpływu podczas tego koncertu? Z pewnością na waszą hojność i chęć niesienie pomocy podopiecznym TPD, bo to zależy jedynie od waszych dobrych serduszek.

Znów nie będziemy mieli odpowiednio wysokiego stolika na MPC dla Braci Wright, nie mamy wpływu na to, że ktoś z publiczności postanowi zaśpiewać razem z artystami na scenie, ani też na to, że ktokolwiek z wykonawców będzie punktualnie na próbie. Jest wiele czynników OUT OF CONTROL. Ale to właśnie dlatego na naszych koncertach będziecie bawić się najlepiej i to właśnie nasze koncerty zapamiętacie najdłużej.

Lista obecności: https://www.facebook.com/events/1650541378496627/

Do zobaczenia w Klubie Spiżarnia w ostatnią sobotę listopada!

LAiK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.