Wilki i Weekend w Chojnowie [Aktualizacja]

W sobotę w Chojnowie rozpoczną się obchody dni miasta. W tym roku dla mieszkańców została przygotowana masa atrakcji w tym koncert zespołu Wilki i Weekend.

Tegoroczne dni chojnowa odbędą się 8 i 9 czerwca. Impreza rozpocznie się Festiwalem Tkactwa i Rękodzieła Artystycznego na którym podziwiać będzie można prace lokalnych artystów. O 16.00 ulicami miasta przejdzie Korowód Pasje i Marzenia. Następne odbędą się występy Made in Chojnów czyli chojnowianie-chojnowianom, występy tancerzy, wokalistów i kapel z miasta.

O 21.00 wystąpi gwiazda wieczoru zespół Wilki. Założony w 1991 r. ma na swoim koncie 9 płyt pop-rockowych, gdzie najbardziej znane piosenki to „Baśka”, „Bohema” czy „Urke”.

Z kolei w niedzielę zobaczyć będzie można przegląd piosenki przedszkolnej Bambiniada jak i później Scenę dla rocka: Plug’n’Blues i Polish Fiction.

Na zakończenie dwudniowej imprezy, o godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Weekend. Grupa znana jest z takich discopolowych kawałków jak „Ona tańczy dla mnie”, „Za każdą chwilę z tobą” czy „Dałem ci kwiaty”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.