Święto dziecka w Galerii Piastów

W ubiegłą sobotę Galeria Piastów przygotowała moc atrakcji dla pociech w Legnicy. Mali mieszkańcy miasta mogli oddać się doskonałej zabawie i zdobyć nową wiedzę.

Dzień dziecka to jeden z ulubionych dni pociech, to właśnie 1 czerwca mogą spędzić swoje święto na beztroskiej zabawie. W tym roku dla dzieci zostały przygotowane loterie oraz konkursy z nagrodami.

Odbyły się również animacje przygotowane przez ochotnicze hufce pracy oraz parkiem rozrywki Play City. Dla dzieci czekała również strefa gier planszowych strefy firmy profesja. Dla fanów czworonogów odbyły się warsztaty dogoterapii przygotowane przez Małgorzatę Buchle. Dla małych sportowców czekał ośrodek „Kibice Razem” w którym to dzieci mogły wykonać oprawę meczową. Ponad to zostały przygotowane piłkarzyki oraz sadzenie drzewek z LEROY MERLIN.

Wartym wspomnienia jest fakt, że na obchody święta dziecka złożył się również jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które od wielu lat działa w Legnicy i podarowało uśmiech na twarzy nie jednego dziecka.

Przed galerią odbyły się warsztaty z Policją, na których dzieci mogli z bliska przyjrzeć się pracy stróżów prawa. Ponad to zostały ustawione dmuchańce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.