Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Z okazji dnia dziecka Galeria Piastów przygotowała moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dzieciaki będą mogli brać udział w turniejach w których do zbobycia są atrakcyjne nagrody oraz zdobywać nową wiedzie jaki wiele więcej.

Pierwszego czerwca swoje święto mają najmłodsi przedstawiciele społeczeństwa. Aby umilić im ich święto Galeria Piastów zaprasza na niezapomniany dzień dziecka, który rusza już od godzinny 12.

Na tegoroczne święto przygotowane są jubileuszowe obchody Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które to działa w Legnicy od wielu lat i podarowało uśmiech na twarzy nie jednej pociechy. Zorganizowane zostały także wystawy, loterie fanotwej oraz konkursy z nagrodami.

Lecz to nie koniec zabaw dla dzieci, zostały dla nich przygotowane również animacje z Ochotniczymi Hufcami Pracy i Parkiem Rozrywki Play City, gdzie czeka konkurs w którym do wygrania są klocki LEGO. Strefa Gier Planszowych z firmą Profesja przyszykowały całą masa gier planszowych na małym patio. Dla fanów psów czekają warsztaty Dogoterapii z dr Małgorzatą Buchlą. Mali sportowcy też znajdą coś dla siebie, Ośrodek „Kibice Razem” zapraszają do wykonania wspólnej oprawy meczowej. Ponad to dla dzieci czeka jeszcze strefa Piłkarzyków, warsztaty biżuteryjne z Galerią Sztuki, oraz warsztaty sadzenia roślin pod nazwą „Dzieciaki Sadzeniaki” przeprowadzane przez sklep LEROY MERLIN.

Przed Galerią ustawione zostaną dmuchańce. Ponad to odbędzie się pokaz policyjny, oraz zostanie przeprowadzona akcja „Żonkil Nadziei” – na rzecz oddziału medycyny paliatywnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. W ramach akcji zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, a legniczanie będą mogli bezpłatnie dokonać pomiaru ciśnienia i cukru we krwi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.