Klubowe Juwenalia PWSZ z C-Boolem i Hazelem

Tegoroczne święto Juwenaliowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej upłynęło wszystkim przybyłym na dziedziniec Uczelni w rytmie tanecznej muzyki klubowej uświetnionej pokazami laserów. Gwiazdą wieczoru był DJ C-Bool

Po godzinie 16 wiceprezydent miasta Krzysztof Duszkiewicz spotkał się na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona ze studentami, gdzie przekazał im Klucze do Miasta, co oficjalnie otworzyło studenckie święto, które w tym roku wpisało się w tematykę superbohaterów, o czym przebierańcy dali znać swoimi strojami.

Setki studentów i nie tylko przyciągnęła muzyka klubowa pełna światowych hitów serwowana przez DJów takich jak Pedroboks, Ptaq, W, Hazel, Brave oraz niezwykle popularny w ostatnich latach DJ C-Bool. Ten ostatni sukcesywnie podbija listy przebojów, a jego klipy na YouTube osiągają miliony wyświetleń. Wg artysty kluczem do sukcesu w tym gatunku jest dobrze trafić z bitem i przyjemnym wokalem.

W Galerii Piastów na kilka godzin przed występem na scenie można było spotkać się z artystą, zamienić kilka słów, zrobić wspólne zdjęcie, czy wziąć autograf. Artysta był oblegany przez fanów i bardzo chętnie z nimi przebywał. Ciekawostką jest, że on sam nie miał za bardzo okazji do zabaw podczas studiów na Juwenaliach, ponieważ już wtedy pracował jako DJ, a wiec naturalnie podczas imprez studenckich miał ręce pełne roboty.
fot. Dawid Stefanik

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego PWSZ zadbała także o inne atrakcje dla gości, takie, jak gry sportowe, czy planszówki, przy których cały czas był ruch.

fot. Mariusz Witkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.