Huczne otwarcie salonu kosmetycznego Celestia za nami

27 kwietnia miało miejsce otwarcie nowego salonu kosmetycznego w Legnicy, przypominało trochę wernisaż – symboliczny poczęstunek, lampka szampana, otwarciu towarzyszył także występ solowej artystki Karlli, były także okazje do rozmów z zaproszonymi specjalistami w dziedzinie make-up, tatuaży i piercingu.

Podczas otwarcia zainteresowani goście mieli okazję na zapisy z różnymi rabatami – od 20% do 50%, a oferowane usługi to m.in. makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, body piercing (kolczykowanie), przedłużanie paznokci metodą żelową, henna rzęs i brwi wraz z regulacją, lifting rzęs, make up, zabiegi odmładzające oraz liftingujace, czy depilacja laserowa.

Podczas wydarzenia na miejscu obecni były także inne zaprzyjaźnione salony, takie jak: Kamil Rutka studio fryzjerskie Backstage – analizy kolorystyczne kolorystyczne cery, salon Plejada – konsultacje dla osób chcących usunąć niechciane tatuaże. Na miejscu była także znana wrocławska artystka tatuatorka – Psyche.

W salonie Celestia pracują doświadczone osoby, pełne pasji m.in. piercerka z 7-letnim stażem, makijażystka, która dodatkowo uczy w szkole sztuki makijażu, a także manicurzystką, której pasją jest rysowanie, co wychodzi jej z resztą pięknie i chętnie przekuwa to na efekty widoczne na paznokciach. Z salonem współpracują także doświadczeni tatuażyści z całego kraju.


Salon kosmetyczny Celestia mieści się przy ul. Jaworzyńskiej 14 (lokal 5). Sam salon będzie czynny od 13.05 codziennie.

Poniedziałek – środa od godz. 12 do 20.

Czwartek piątek od 9 do 17.

Weekendy tylko dla umówionych klientów.

BONUS: w maju makijaż permanentny TYLKO 350zł

[artykuł partnerski]

fot. Mariusz Witkowski

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.