Sound War IV – nabór kapel i solistów na „bitwę dźwięków”

1 czerwca już po raz czwarty w legnickiej Spiżarni zostanie stoczona „bitwa dźwięków” organizowana przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie. Jesteście zespołem, a może grasz solo? Chcecie pokazać się na scenie, a jednocześnie powalczyć na polu muzycznej bitwy o sławę , brawa i interesujące nagrody? Prześlijcie do nas swoje zgłoszenie, czekamy na Wasze maile do 9 maja.

Legnicki Sound War po kilku udanych poprzednich edycjach w naturalny sposób został jedną z najważniejszych tego tupu imprez w regionie. Jest to zasługa nie tylko organizatorów, lecz przede wszystkim dużego zainteresowania wydarzeniem muzyków, publiczności i patronujących naszej „bitwie dźwięków” mediów (portali, telewizji, czy radia).

Świetna zabawa żywiołowej publiczności pod sceną i energiczne występy zróżnicowanych stylistycznie muzyków, to opis niczym z fotograficznego kadru z koncertu. Ważnym elementem konkursu jest także oryginalny i sprawiedliwy sposób głosowania, co jest jedną z większych zalet „Sound War”. Kto był ten wie, kto nie, może zobaczyć nasze archiwalne relacje tutaj.

Jak zawsze widownia (w tym muzycy i organizatorzy) wybierze spośród artystów swoich faworytów, na których czekają nagrody:

1. Gromkie brawa publiki, chwała i sława, gratulacje od organizatorów 🙂 , dyplomy dla laureatów i statuetka dla zwycięzcy!

2. Dorzucamy jeszcze kilka złotych: I miejsce 1000 zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200 zł.

4. Zwycięska formacja będzie mogła ponad to opublikować na łamach większości lokalnych portali (m.in. tulegnica, lca, legnica24, laikart.pl, Dami TV, e-legnickie) osobny artykuł na swój temat np. biografie lub wywiad, który z zespołem przeprowadzi doświadczony dziennikarz (plus materiały foto i video).

4. Zwycięzca zagra jako gwiazda na kolejnej edycji imprezy w 2020 r.

+ Szeroki patronat medialny umożliwi wszystkim uczestnikom zaistnieć w lokalnych mediach.

+Organizator przewiduje także możliwość wręczenia innych dodatkowych wyróżnień i nagród specjalnych. Jedną z nich jest nagroda od Legnickiego Centrum Kultury – możliwość zagrania koncertu podczas jednej z plenerowych imprez organizowanych przez LCK w Legnicy (np. Dni Legnicy) do końca 2020 roku.

Zapraszamy muzyków tworzących dźwięki, w każdym dowolnym gatunku, bandy i solistów. Dzielcie się informacją ze znajomymi i razem zróbmy sobie koncert, jaki tylko chcemy! Powodzenia!

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie 5-6 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie) – termin do 9 maja.
 
1. Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji.


2. W treści załączamy:
-krótki opis tworzonej muzyki i siebie,
-jak posiadacie to Wasze logo, adresy stron, filmiki na YouTube (opcjonalnie, nie jest to wymagane!),
-numer telefonu kontaktowego,
-ewentualne pytania, pomysły, czy co tam sobie chcecie nam przekazać 🙂


3. Czekamy na ogłoszenie wyników naboru (do 9 maja)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.