Fisz Emade Tworzywo dadzą koncert w Legnicy

Już 26 kwietnia Fisz Emade Tworzywo zagra na Legnickiej scenie w ramach Trasy koncertowej promującej ich najnowszą płytę: „Radar”.

Fisz Emade Tworzywo to wyjątkowa formacja polskiej sceny muzycznej. Tworzą muzykę Hip-Hopową z wpływami innych gatunków muzycznych np. Jazz, Funk. Na swoim koncie mają takie albumy jak: „F3”, „Drony” czy też „Mamut” która zdobyła status platynowej płyty oraz nagrodę Fryderyka 2015 w kategori „Album roku – elektronika/indie/alternatywa”. W 2018r. na rynku pojawiła się płyta „Numer 1” podsumowującą ich działalność w latach 2000-2011.

8 marca tego roku wydali oni kolejny krążek pod tytułem „Radar”. Płyta zawiera 11 utworów o tematyce miłości w trudnych czasach, przepełnionych polityką i obłudą. Fisz Emade wystąpią na scenie legnickiej w składzie poszerzonym o znakomitych muzyków. Koncert w legnicy jest ostatnim występem z trasy koncertowej promującej nowy album.


26 kwietnia 2019 (piątek), godz. 20:30 Akademia Rycerska, Sala Maneżowa (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)

Bilety 70 zł (do 25.04) , 90 zł – w dniu koncertu. Można je nabyć na stronie: www.ticketmaster.pl lub w galerii SATYRYKON (Rynek 36 tel.501 504 115)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.