Metalowcy zamykają sezon freestage

27 kwietna odbędzie się ostatni koncert z sezonu freestage, zamknięcie odbędzie się z wielkim hukiem, gdyż na scenie zagoszczą zespoły Hard/Heavy metalowe.

Szlachetna inicjatywa promująca młodych artystów kończy sezon, w tegorocznym cyklu legniczanom zagwarantowano ogromną różnorodność gatunkową. W tę sobotę swoje muzyczne upodobania będą mogli posłuchać fani cięższych brzmień. Na deskach klubu Spiżarnia zagoszczą takie zespoły jak:

Royal Beggars, legnicki zespół, który to za sprawą Piotrka Gorczyckiego i Szymona Cichockiego powstał na kanwie nie istniejącego już zespoły The Negative One. Muzycy uciekają od dawnych brzmień na rzecz czegoś całkiem nowego z wyraźnym wokalem.

Lilla Veneda to zespół z największym dorobkiem z uczestników freestage. artyści na swoim koncie mają demo „Black Aeon” oraz cały album „Black Aeon”. Trzeba wspomieć również o tym iż artyści zagrali na takich festiwalach jak „Castle Party” oraz „Uwolnić Muzykę”. Doświadczenie muzyków potęguje fakt iż grali na scenie z Vader i Rotting Christ jako headlinerami.

ErrorCode zespół powstały w 2014 roku, złożony z muzyków, którzy mieli już styczność z tą dziedziną. Artyści nie zamykają się w jakiś ramach gatunkowych lecz starają się elastycznie podchodzić do swojej twórczości. Formacja gościła już na scenach, a w swym dorobku ma demo ErrorCode.

27 kwietnia, godz. 19:30, klub Spiżarnia (Chojnowska 1). Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedaży, w dniu koncertu 15 zł. Bilety można zakupić w:

Legnica:

Galeria „Satyrykon” (Rynek 36)

Klub „Spiżarnia” (ul. Piastowska 1)

Klub „4pokoje” (ul. Młynarska 7)

Sklep Muzyczny „Rock & More”, (ul. Górnicza 6)

Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Pocztowa 5a)

Lubin:

Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Mieszka I 3)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.