Dezerter w Legnicy

13 kwietnia każdy legnicki fan punk rocka winien założyć glany, uczesać irokeza i pognać do klubu Spiżarnia. Tego dnia bowiem na deskach sceny pojawi się legenda polskiej muzyki punkowej Dezerter, który rozsieje anarchie zawartą w tym gatunku wraz z Morsun i Wara!

Dezertera zna każdy kto choć trochę zainteresował się polskim punkiem, to dzięki temu zespołowi możemy dowiedzieć się kogo spytać żeby poznać prawdę oraz do czego mamy prawo. Nadarza się doskonała okazja do tego, żeby Legnica zadrżała pod stukotem glanów i rebelianckich okrzyków. Ten zespół założony w roku wybuchu stanu wojennego to prawdziwa chodząca legenda sceny niezależnej.

Wraz z Dezerterem Legnicą zatrząsną Morsun i Wara! Dwa punkowe zespoły choć nie tak znane jak dezerter to jednak nie odstają od niego energią. Morsun to warszawski zespół grający muzykę z pogranicza hardcore i punk. Wara! jest zespołem złożonym z ludzi, którzy za sobą mają już muzyczne przygody takich jak :Pro Publico Bono, Ofiary Agrafki, Pozytywna Grupa Reggae i Selecja , a teraz połączywszy siły stworzyli Wara!

Koncert jest organizowany w ramach „Strefy de” Legnickiego Centrum Kultury.

Za ile bilety? Nie musisz pytać milicjanta


przedsprzedaż: 35 zł (do 31.03), 40 zł (od 01.04 do 12.04), 45 zł (w dniu koncertu)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.