Whisky z wokalistą Dżemu i artystyczny  tort – koncertowe urodziny Ministerstwa 

Ministerstwo Wódki i Śledzia hucznie obchodziło swój pierwszy rok działalności w Legnicy. Z tej okazji postawiło Whisky, które zaserwował wieloletni wokalista Dżemu Jacek Dewódzki. Był tort, były toasty, były muzyczne smakołyki- bo w życiu piękne są tylko chwile!  

Koncert rozpoczęła młoda, utalentowana legnicka wokalista Monika Workun, która dokonała aranżacji piosnek Maanamu i HappySad. Następne dwie godziny należały do Jacka Dewódzkiego z zespołem, który w akustycznym koncercie wykonał kultowe kawałki polskiego blues-rocka jak „Naiwne Pytania”, „Harley”, „Whisky”, „To ja złodziej”, „Kilka zdartych płyt”, „Lunatycy” czy „Czerwony jak cegła”.

Z całą pewnością nie można odmówić charyzmy, żywiołowości i potęgi głosu Dewódzkiemu, który od początku nawiązał świetny kontakt z publiką i porwał do wspólnej zabawy licznie przybyłych gości klubu. Zbyt duże zainteresowanie koncertem spowodowało, że nie każdy znalazł miejsce w środku. Jacek Dewódzki znalazł jednak czas i chęci aby wyjść do fanów poza mury Ministerstwa.

W kulminacyjnym momencie imprezy na salę został wniesiony artystycznie zdobiony tort urodzinowy, którym mogli delektować się świętujący urodziny goście Ministerstwa. Imprezę w organizacji wsparło Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie, którego charyzmatyczny lider Dawid Stefanik poprowadził imprezę. Zespół niemal godzinę po koncercie rozdawał autografy i robił zdjęcia z ludźmi nie pomijając żadnego z fanów.

– takie koncerty w miejscach mniej naturalnych jak w takich małych klubach, mają swój wyjątkowy klimat. Dzięki temu takie imprezy pamięta się wyjątkowo dobrze – opowiada o koncercie Jacek Dewódzki.

Ministerstwo Wódki i Śledzia w ramach prezentów urodzinowych zbierało pluszowe miśki, które zostaną przekazane dla małych pacjentów legnickiego szpitala.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.