Out of Control IV – koncertowe andrzejki już 1 grudnia!

Jesteście gotowi na IV edycję koncertu ,,Out of Control ” IV – alternatywne andrzejki muzyczne organizowane przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie już 1 grudnia ❗Zagra dla Was aż 8 lokalnych formacji (4 z Legnicy oraz goście z Ząbkowic Śląskich, Wołowa, Złotoryi i Chojnowa) prezentujących różne gatunki muzyczne, więc każdy znajdzie jakieś dźwięki dla siebie: 🎸Ranny Łoś 🎸LoverBoy 🎸Radcurie 🎸Singer or Sinner 🎸 Patrycja Kamola 🎸Łukasz Kindel. Tradycyjnie cały dochód z imprezy przekazujemy na akcje „Uśmiech pod Choinkę” wspierając dzieciaki z biedniejszych domów. 

Bardzo cieszy nas, że ta andrzejkowa impreza muzyczna przypada wam do gustu coraz bardziej i zyskuje coraz większą popularnością – tak wyglądały poprzednie edycje. W tym roku na koncercie usłyszymy aż 8 formacji prezentujących różne style muzyczne, więc każdy znajdzie jakieś dźwięki dla siebie. Jest to świetna okazja dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel do zaprezentowania przed wspaniałą legnicką publicznością. Czeka nas więc długa, niezapomniana, pełna atrakcji, energiczna zabawa w andrzejkową noc.  Najlepiej przekonajcie się o tym sami!

Out of Control
Co się wydarzy na scenie? Co się wydarzy pod sceną? Jak poniesiecie nas wyobraźnia w szaleństwie andrzejkowej nocy? Tego nie wiemy. Jest wiele czynników OUT OF CONTROL. Ale to właśnie dlatego na naszych koncertach będziecie bawić się najlepiej i to właśnie nasze koncerty zapamiętacie najdłużej.  Na co nie mamy wpływu podczas tego koncertu? Z pewnością na waszą hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym TPD, bo to zależy jedynie od waszych dobrych serduszek […]Koncert to nie tylko cykliczne wydarzenie kulturalne w mieście. Każdy uczestnik „Out Of Control” „stanie się świętym Mikołajem”, gdyż dochód z wejściówek oraz licytacji przeznaczymy na akacje „Uśmiech pod Choinkę”. Pomoc drugiemu człowiekowi jest niezwykle ważna, a połączenie pomocy z zabawą to szczytna inicjatywa. Jako młodzi nie raz pokazaliśmy, że potrafimy sami zrobić sobie kulturę, świetnie się bawić, ale też nieść pomoc innym. Podczas koncertu będą odbywać się także licytacje, w trakcie których będziecie mogli wylicytować sobie pamiątkę bądź jakiś ciekawy gadżet. Część fantów na licytacje zaprezentujemy Wam na dyskusji w wydarzeniu na Facebook. Zdradzimy tylko, że będą różne vouchery (m.in. podwójna wejściówka na wszystkie koncerty w Spiżarni na 2019 r., na piercing do Body Extreme czy restauracji), maskotki, elementy design home, płyty (z autografiami), książki i wiele innych. Macie jakieś swoje pomysły, które chcielibyście zrealizować na imprezie? Jakieś pytania? A może chcecie coś wrzucić od siebie na aukcje? Śmiało, piszcie do nas! 👍 Klimat naszych imprez tworzymy wspólnie 🙂

Cegiełki (bilety) w cenie 10 zł zł będą dostępne już od 19 listopada w: 
-Sklepik z Marzeniami (Legnica, Najświętszej Marii Panny 14 a-d),
-Klub Spiżarnia (Legnica Piastowska 1- w godzinach pracy klubu),
-oraz w cenie 15 zł w dniu koncertu przed wejściem na salę. 

OUT OF CONTROL IV – KTO ZAGRA?

Redcurie

Zespół ze Złotoryji, grający muzykę rockową, mocne i energiczne brzmienia to ich styl. Zwycięzcy pierwszego złotoryjskiego maratonu otwartego muzyki rockowej. Muzycy sami nie są w stanie powiedzieć jaką odmianę rocka grają.

 

Joker

Grupa młodych ludzi z Legnicy grających swoją własną muzykę. Joker sam o sobie piszę „Soczysty repertuar, ubrany w 4 oktawowy wokal na czele, z unikalnymi riffami gitarowymi, wyniosłymi solówkami i mocnymi bębnami, wraz z własną twórczością; kreuje prawdziwy stricte amerykański klimat z lat 80”. Zespół chcę udowodnić, że Rock and Roll nie umarł.

 

Marcus Arent

Zespół z Wołowa grający muzykę rockową, brzmienia tego zespołu z pewnością przywodzą na myśli klimat lat 80 i heavy metal thunder.

No Idea (zamiast Ranny Łoś – aktualizacja)

Trio wychowane pod muzyczną strzechą wsi Kliszów, powstałe w 2016 roku. Od tego czasu grają rocka, którego sami chcieliby móc słuchać. Z jednej strony w wydaniu mocno zakorzenionym w brudnym, prowincjonalnym łomocie, z drugiej – stylistycznie sprawdzonym, mocno przewlekanym melodiami i emocjonalnie szczerym. Grają w składzie: Michał Chomkowicz – perkusja, Dariusz Szade – gitara basowa, Michał Lubera – wokal, gitary.

Sinnger or Sinner

Artystka śpiewa już do 6 lat, a własne piosenki tworzy od 3 miesięcy, w swojej twórczości chce pokazać co siedzi jej w głowie.

Łukasz Kindel

Łukasz Kindel to młody artysta z Chojnowa, jest wokalistą, instrumentalistą i autorem tekstów. Obecnie studiuje w Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.

Loverboy

Zespół rockowy z Legnicy, pełen energii i młodzieńczego zapału. Artyści mieli okazję zagrać na szóstej edycji Wieczoru Z Bardami.

Patrycja Kamola & Giganci Rocka

To nazwa nowego projektu muzycznego wokalistki Patrycji Kamola, której towarzyszą znani na ogólnopolskich scenach, legniccy muzycy. Udział w ponad 30 sesjach nagraniowych i ponad 100-letni staż muzyczny na scenie, to ich wspólny bilans jakim mogą się dzisiaj pochwalić. „Giganci Rocka” to pianista – Paweł Lenar (DECOY, Sing Sing) i gitarzysta Jarek „Jafo” Michalski (WHY, Flowers), obaj mający za sobą ponad 30 lat pracy na legnickiej scenie muzycznej, basista Sławek Kosmala (Podwójne Dno, The Mohers) od ponad 20 lat uczestniczący w wielu przedsięwzięciach muzycznych oraz perkusista Marcin Tokarski (Cynamonowy Ogród, Coolbaba). Najmłodsza z nich, liderka projektu i wokalistka Patrycja Kamola, która w tym roku obchodzi okrągłą – 10 rocznicę swojego pierwszego publicznego występu scenicznego. Ich nowy materiał muzyczny ujrzy światło dzienne w styczniu 2019 roku (poniżej teledysk promujący płytę). Na koncercie Out Of Control zespół zagra nowe kawałki praz utwory z  debiutanckiej płyty Kamoli „Czekając na miłość”.

 

Za wsparcie naszej inicjatywy serdecznie dziękujemy:

Studio Body Extreme (ul.Rynek 24)

Sklepowi Tupu Tupu (ul.Środkowa 24A)

Sklepowi Pap Art(ul.Złotoryjska 7)

Sklepikowi Z Marzeniami(ul. Najświętszej Marii Panny 14 a-d)

Panu Radnemu Jarosławowi Rabczence

Panu Radnemu Maciejowi Kupajowi

Panu Radnemu Lesławowi Rozbaczyło

Klubowi Spiżarnia (ul.Piastowska 1)

Restauracji Wegarnik(ul.Młynarska 7B)

Firmie ochraniającej Dozorbud

Teatrowi im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy(Rynek 39)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.