„strefa de” z „Punk′s Not Dead Tour 2018”

Na deskach legnickiej spiżarni 16 listopada w ramach trasy koncertowej  „Punk′s Not Dead Tour 2018” zagrają cztery punkowe formacje lat z 80. i 90. GA-GA ZIELONE ŻABKI, SEDES, ULICZNY OPRYSZEK, PRAWDA. Na fanów czeka niespodzianka, gratisowa płyta będąca komplikacją muzyczną wszystkich występujących na koncercie kapel.  

Trasa koncertowa „Punk′s Not Dead Tour 2018” zbiega się z podwójnym jubileuszem jaworskiej formacji Ga – Ga Zielony Żabki, w tym roku mija bowiem 30 lat od zdobycia nagrody publiczności na festiwalu w Jarocinie oraz 25 lat od wydania albumu Rebelia. Z tej okazji zespół zagra m.in. swoje kawałki, które ostatnio fani mogli usłyszeć na żywo przełomie lat transformacji ustrojowej w Polsce. Dla jednych będzie to przejażdżka muzycznym „wehikułem czasu” do epoki legendarnego Jarocina, dla innych pierwsza w życiu okazja do wysłuchania tych utworów na koncercie. Obok formacji Smalca ususzymy także Ulicznego Opryszka (punk, 1991 Nowy Tomyśl), Sedes (punk-rock 1980 Wrocław) oraz reaktywny w 2016 r. zespół Prawda (punk-rock, 1994- 2009, Wrocław), który będzie promować swój najnowszy krążek „Chaos in Poland”.

Dla wszystkich, którzy kupią bilety w przedsprzedaży (35 zł) czekać będzie niespodzianka – płyta z utworami wszystkich zespołów gających na trasie „Punk′s Not Dead Tour 2018”. Płyta będzie do odbioru w dzień koncertu. Bilety do nabycia w m.in.  LCK, klubach Spiżarnia i 4pkoje, Sklepie Muzycznym „Piano-Forte” w Lubinie, ZOKiR w Złotoryi i Biurze Podróży “Gromad” w Chojnowie. W dzień koncertu bilety będą kosztować 40 zł (bez płyty). 16 listopad, godz. 18:00, Klub Spiżarnia (Piastowska 1).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.