Krzysztof Cugowski z repertuarem Budki Suflera

„Sen o Dolinie” to najnowszy projekt muzyczny Krzysztofa Cugowskiego, który z nowym zespołem wykonuje swoje największe przeboje stworzone m.in. z Budką Suflera. Koncert odbędzie się 9 listopada w  Legnicy.

W 2014 roku po czterdziestu latach koncertowania swoją działalność zawiesiła legenda polskiego bluesa i rocka Budka Suflera.  Pracy artystycznej nie zaprzestał  jednak wokalista i frontman zespołu Krzysztof Cugowski, który zaangażował się w różne projekty muzyczne. Muzyk między innymi wraz ze swoimi synami znanymi z zespołu Bracia, jako rodzinna formacja Cugowscy, nagrał album „Zamknięty Krąg” (2016). W 2017 roku Krzysztof Cugowski dobrał sobie nowych, lecz doświadczonych muzyków i założył  „zespół mistrzów” wykonujący przeboje Krzysztofa Cugowskiego pochodzące z solowych albumów artysty oraz z Budki Suflera. Na koncercie obok „atomowego gardła polskiego rocka” usłyszymy także Jacka Króliak (gitary) Roberta Kubiszyna (bas)  Tomasza Kałwaka (klawisze) Cezarego Konrada (perkusja).

Bilety w cenie 85 – 100 zł do nabycia w Legnickim Centrum Kultury. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19:00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.