Rusza nabór do IV edycji Out Of Control

Nadchodzi IV edycja Out of Control! Poszukujemy solistów oraz kapel.

Cześć, jesteście gotowi na IV edycję koncertu ,,Out of Control” organizowanego przez Stowarzyszenie ,,Legnica Aktywnie i Kreatywnie”? Bardzo cieszy nas, że ta andrzejkowa impreza muzyczna przypada wam do gustu coraz bardziej i cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego już 1 grudnia odbędzie się kolejna edycja tego niesamowicie przepełnionego energią koncertu, jakim jest Out of Control.  Jak co roku zbieramy pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci pod opieką TPD (akcja „Uśmiech pod Choinkę)”. Jest to świetna okazja dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel do zaprezentowania przed wspaniałą legnicką publicznością, niezelżenie od tego, jaki styl muzyczny prezentuj. Koncerty Out of Control to także szansa na muzyczne debiuty, które miały wiele razy miejsce na naszych imprezach.

Przywołując wypowiedź z poprzednich edycji koncertu, „Out of Control” to:

Ekipa LAiK Out Of Control 2017
Ekipa LAiK Out Of Control 2017

„OUT OF CONTROL” to nazwa nawiązująca do każdego aspektu naszego koncertu. Czas andrzejek, magicznych wróżb i niekontrolowanych zachowań szalonych zespołów na scenie. Mamy nadzieję, że Klub Spiżarnia nie będzie potrzebował generalnego remontu po tym, jak będziecie bawili się pod sceną. Na co jeszcze nie mamy wpływu podczas tego koncertu? Z pewnością na waszą hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym TPD, bo to zależy jedynie od waszych dobrych serduszek […] nie mamy wpływu także na to, że ktoś z publiczności postanowi zaśpiewać razem z artystami na scenie, ani też na to, że ktokolwiek z wykonawców będzie punktualnie na próbie. Jest wiele czynników OUT OF CONTROL. Ale to właśnie dlatego na naszych koncertach będziecie bawić się najlepiej i to właśnie nasze koncerty zapamiętacie najdłużej.”

 

Jak się zgłosić do naboru? To bardzo proste!

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie 5 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie) – termin do 3listopada.

  1. Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji.
  2. W treści załączamy:
  • krótki opis tworzonej muzyki i siebie
  • Wasze logo (jeśli posiadacie), adresy stron i nagrania (nie jest to wymagane)
  • numer telefonu kontaktowego
  • ewentualne pytania i pomysły? (można również kontaktować się pod numer +48 519765133)

     3.Wyniki naboru zostaną ogłoszone 6 listopada.

Relacje z poprzednich edycji koncertu ,,Out of Control” :
,,Out of Control” (2015)
,,Out of Control” (2016)
,,Out of Control” (2017)

Powodzenia!

Ekipa Legnica Aktywnie i Kreatywnie

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.