Koncert „strefa de…” THE ANALOGS / ZBEER / PLEASURE TRAP

Najbliższa „strefa de…” 19 października będzie muzyczną ucztą dla fanów punk-rockowych dźwięków. Na deskach spiżarnianej sceny w ramach trasy koncertowej „Remember Your Roots” zaprezentują się trzy formacje ZBEER, PLEASURE TRAP oraz klasyka gatunku zespół THE ANALOGS.

19 października, godz. 19.00, Klub „Spiżarnia” (ul. Piastowska 1)

Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 30 zł (kasa LCK) oraz na koncercie w cenie 40 zł.

THE ANALOGS

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Są uważani za prekursorów rodzimej sceny streetpunk/Oi!. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 roku ukazał się ich nowy album zatytułowany „Wilk”.

ZBEER 

ZBEER rozpoczął działalność wiosną 1999. Zespół jest bezdyskusyjną legendą polskiej sceny streetpunk. Na swoim koncie ma cztery albumy oraz niezliczoną ilość piosenek na różnego rodzaju składankach. Jesienią 2018 roku ukaże się nowy, premierowy album zespołu.

PLEASURE TRAP powstał w 2016 roku w Warszawie. Ich muzyczne inspiracje rozciągają się od wczesnej Oi! music poprzez streetpunk po ska. W kwietniu 2018 roku swoją premierę miał ich debiutancki album.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.