Już jutro Rodzinny Eko Bieg z KM Agatka

Klub Mieszkańców „Agatka” zaprasza na „Rodzinny Eko Bieg”, który odbędzie się 26 maja (sobota) o godz. 11.00 w legnickim Lasku Złotoryjskim. To propozycja spędzenia Dnia Matki i Dnia Dziecka w rodzinnej atmosferze, ale na sportowo.

Rodzinny Eko Bieg jest imprezą towarzyszącą corocznemu Festynowi Osiedlowemu LSM „Rodzinnej Majówce”, podczas którego będzie czekało wiele atrakcji również dla biegaczy, niezależnie od wieku. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, który będzie składał się z: pamiątkowego numeru startowego, ekologicznego medalu na mecie, wody mineralnej, upominków od sponsorów i posiłku regeneracyjnego.
Przewidziano trzy rodzaje biegów:
bieg open na dystansie 5 km,
bieg dzieci na dystansie 1 km,
bieg przedszkolaka na dystansie 500 m.
Na najszybszych uczestników biegu open będą czekały atrakcyjne ekologiczne puchary oraz nagrody, a dla wszystkich uczestników po zakończeniu biegu zostanie zorganizowana loteria fantowa, na której nie zabraknie produktów naturalnych i ekologicznych.

Szczegóły pod tym linkiem.

Biuro zawodów będzie znajdowało się w Ogrodzie Rekreacyjnym LSM przy ul. Asnyka (tzw. Duży Plac Zabaw). Odbędzie się on o godzinie 11:00 (o godzinie 10.35 odbędzie się wspólny przemarsz z biura zawodów na teren biegu).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.