Juwenalia 2018 w PWSZ w Legnicy- Kto zagra?

Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy już niebawem! Główne koncerty odbywać się będą 18 i 19 maja 2018 na dziedzińcu uczelni.

Tegoroczne obchody studenckiego święta będą jednak wyjątkowe- Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy obchodzi swoje 20-lecie.

Kto zagra legnickich Juwenaliach 2018?

18 maja:

Bethel– polski zespół wykonujący muzykę reggae z elementami dub oraz ska. W swojej 10-letniej historii zagrał ponad 550 koncertów. W obecny skład zespołu wchodzą: Grzegorz Wlaźlak – wokal, gitara, Magdalena Dachowska – gitara basowa, Robert Dachowski- perkusja, Konrad Możdżeń-perkusjonalia, Piotr Zarówny- trąbka, Eryk Nowak- instrumenty klawiszowe.

 

Mateusz Ziółko– W wieku piętnastu lat założył swój pierwszy zespół muzyczny o nazwie De Vils, w którym m.in. grał na fortepianie i śpiewał. W 2008 wziął udział w przesłuchaniach do pierwszej edycji programu TVN ,,Mam talent”. Przeszedł etap przed jurorami i zakwalifikował się do listy półfinalistów. 29 listopada wystąpił w finale talent show, w którym zajął czwarte miejsce.

 

THE POSTMAN – oryginalny i znany polski Tribute Band wykonujący utwory Beatlesów. Uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Zespół osiąga brzmienie słynnej czwórki dzięki kunsztowi muzycznemu używając replik legendarnego sprzętu na którym grali Beatlesi.

 

19 maja:

Manchester − zespół muzyczny z Torunia, założony 18 marca 2006. Zespół gra typową muzykę brit pop z domieszką punk rocka. Skład zespołu: Maciej Tacher– wokal, klawisze, gitara, Sławomir Załeński– gitara, Dariusz Załeński– gitara, Radosław Kaźmierkiewicz– gitara basowa, Karol Ułanowski– perkusja.

 

Papa D (dawniej Papa Dance oraz Papa Dock)- polska grupa synthpopowa, powstała w 1984 z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego. Obecny skład zespołu: Paweł Stasiak, Waldemar Kuleczka, Filip Siejka, Jacek Szewczyk, Dariusz Piskorz.

 

Shazza, a właściwie Marlena Magdalena Pańkowska – polska piosenkarka, niegdyś przedstawicielka nurtu disco polo, na początku XXI wieku muzyki pop i dance, kompozytorka i aktorka. Znana z takich przebojów jak „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani”. Zdobywczyni czterech złotych płyt i dwóch platynowych, do 2007 sprzedała w Polsce ponad dwa i pół miliona albumów.

 

Bilety na Koncerty można nabyć w:

  • BUDCE PARKINGOWYCH przy bramie wjazdowej na Uczelnię
  • punkcie NASZE KSERO budynek C, pokój 05

Ceny biletów w przedsprzedaży – jednodniowe na 18 lub 19 maja:

  • ulgowy dla studentów i młodzieży szkolnej – 15 zł
  • normalny dla pozostałych – 20 zł
  • Ceny dwudniowego karnetu – tylko w przedsprzedaży – na 18 i 19 maja – 25 zł

Ceny biletów w dniach koncertów – jednodniowe na 18 lub 19 maja

  • ulgowy dla studentów i młodzieży szkolnej – 20 zł
  • normalny dla pozostałych – 25 zł

Bilety dostępne również na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/

 

Źródła: Wikipedia, thepostman.com.pl

2 Komentarze

  1. Tegoroczne juwenalia to porażka… zespoly ktorych nikt nie slucha lub w ogóle nie zna. PapaD ? To muzyka dla mamy czy babci a nie dla studenta .. powodzenia życzę.

  2. Tegoroczne juwenalia to porażka… zespoly ktorych nikt nie slucha lub w ogóle nie zna. PapaD ? To muzyka dla mamy czy babci a nie dla studenta .. powodzenia życzę.

1 Trackback / Pingback

  1. Studenci PWSZ rozpoczęli juwenalia – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.