W piątek finał konkursu „Płytowy Debiut Roku”

Na piątkowy koncert na godzinę 19:00 zapraszamy do Klubu Spiżarnia. W finałowym koncercie na deskach Spiżarni zagrają: Cynamonowy Ogród – Legnica, Fox In The Box – Wrocław i Syndrom – Zielona Góra. Gość specjalny – Patrycja Kamola – z okazji 10-lecia pracy artystycznej, a także Gabriel Fleszar. Wstęp Wolny.

Konkurs pt. „Płytowy Debiut Roku” ma na celu wyróżnić regionalne muzycznie zespoły, które w 2017 roku wydały swoje albumy muzyczne. Zaprezentują się cztery formacje, w dwie z Legnicy.

Cynamonowy Ogród – zespół powstały w Legnicy w 2015 roku, o którym wielu Legniczan na pewno słyszało. Tworzą go Albert Pyśk, Łukasz Kozłowski, Damian Kostecki i Marcin Tokarski. Ich muzyka to zlepek różnych alternatywnych gatunków. Ostatnia płyta „Grafonomalie” została zrealizowana dzięki zbiórce crowdfundingowej w 2017 roku.

Fox in the Box – „Kiedy słońce zachodzi nad wielkomiejska dżunglą, zespół Fox in the Box rozpoczyna swą muzyczną podróż prowadzącą przez style: funk, disco i electropunk”. Tajemnicze przedstawienie zespołu. Dodatkowo przyznają, że: płyta „Journey” była nagrywana dwa lata, a koncept był taki, żeby trochę przełamać „smutek”, panujący ich zdaniem w muzyce. O sobie nie lubią mówić i wolą żeby ci, którzy się zetkną z ich radosną twórczością skupili się raczej na ich muzyce. Zespół tworzą: Gabriela Cybuch i Adam Komorowski.

Syndrom – zielonogórski zespół heavy metalowy założony w 2005 roku. W 2017 roku wydali kolejny swój krążek, o tytule „Insanity is Contagious”, a także 2 teledyski. Zespół występuje w składzie: Łukasz Wawrzyk, Vadim Zawadzki, Artur Knycpel, Bartek Mokrzycki i Paweł Pusz.

Patrycja Kamola z projektem PatiKa wraz z Gabrielem Fleszarem – kolejny już koncert promujący nowy projekt wokalistki jazzowej znanej naszym czytelnikom i bywalcom naszych koncertów. Z nowym tworem Patrycja „poszukuje pop rockowych klimatów”. „Nadejdzie lepszy czas” to singiel promujący nadchodzącą solową płytę.

Czas i miejsce akcji: 11.05.18 (piątek) o godzinie 19:00 w Klubie Spiżarnia

Wstęp wolny.

Facebookowa lista obecności

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.