SOUND WAR III – nabór kapel i solistów na czerwcowe starcie muzyczne!

Muzyczna bitwa ponownie nadchodzi do Legnicy! Bądźcie gotowi i zarezerwujcie sobie czas bo już 1 czerwca w klubie Spiżarnia zrobimy wielką bitwę dźwięków! Dla zespołów czekają nagrody pieniężne (pula 1000 zł), zwycięzca dostanie także możliwość zagrania na plenerowej imprezie miejskiej (np. Dni Legnicy).

Norbert Sierschyński -jedyny solista na Sound War 2016 a zarazem zwycięzca przeglądu

To już III edycja Sound War. Macie talent? Jesteście zespołem? Grasz solo? Chcecie pokazać się na scenie, a jednocześnie wygrać nagrodę? Bo jeśli tak to idealna okazja na zaprezentowanie się na koncercie. Poszukujemy artystów w każdym wieku, jesteśmy otwarci na każdy gatunek muzyczny. Impreza odbędzie się 1 czerwca, jednak na zgłoszenia czekamy do 13 maja.  Pod tym linkiem zobaczyć możecie jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach w 2016 i 2017 roku.

Tak podsumowaliśmy ostatnią edycje i mamy nadzieję, że w 2018 będzie podobnie 🙂 :

Zaczniemy od słowa „Dziękujemy”! „Sound War II – recorded” zaskoczył nas wyjątkowo wysoką frekwencją (takiej od lat na tego typu imprezach w Legnicy nie widzieliśmy – około 250 osób!). Niesamowita atmosfera, świetna zabawa, rewelacyjny doping artystów pod sceną i koncerty na najwyższym poziomie ? Wytrzymaliśmy naprawdę długo – tu też mamy nowy rekord – ponad 7 godzin! Planowane zakończenie przed północą przeciągnęło się zdecydowania, niemal do 1:30 w nocy.

Z kwestii wartych odnotowania to fakt, że mimo  dominacji kapel, głównie rockowe,  zwyciężały indywidualne „perełki” koncertów: solista Norbert Sierschyński w 2016 oraz duet wokalny (trio muzyczne) Hanna Gwóźdź & Melike Ciritci w 2017.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – tym razem pieniądze z biletów i licytacji koncertowych przeznaczymy na Adama Kustrę – Lipińskiego – naszego przyjaciela i szesnastolatka zmagającego się z nieoperacyjnym nowotworem mózgu. Resztę kosztów i nagrody pokryją sponsorzy imprezy. Bądźcie z nami! Zrobimy ponownie super imprezę i pomożemy chłopakowi! 

Sound War III to trzecia edycja „bitwy dźwięków”, gdzie muzycy będą walczyć o nagrodę publiczności. Podobnie jak w tamtym roku widownia (w tym muzycy i organizatorzy) wybierze spośród artystów swoich faworytów, na których czekają nagrody:

1. gromkie brawa publiki, chwała i sława, gratulacje od organizatorów i dyplom!

2. dorzucamy jeszcze parę złotych: I miejsce 500 zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200 zł.

3. zwycięzca otrzyma ponad to możliwość zagrania na plenerowej imprezie miejskiej. Data i impreza będą ustalane wspólnie z Legnickim Centrum Kultury. Nie wiemy kto wygra, a chcemy dopasować Wasza muzykę do odpowiedniej klimatycznie imprezy.

4. Zagracie dla Adasia i pomożecie chłopakowi!

5. Zwycięzca zagra jako gwiazda na kolejnej edycji imprezy w 2019 r.

Zapraszamy muzyków tworzących dźwięki, w każdym dowolnym gatunku, bandy i solistów. Dzielcie się informacją ze znajomymi i razem zróbmy sobie koncert, jaki tylko chcemy! Powodzenia!

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie 6 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie) – termin do 13 maja.

1. Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji.
2. W treści załączamy:
-krótki opis tworzonej muzyki i siebie
-jak posiadacie to Wasze logo, adresy stron, filmiki na YouTube (opcjonalnie, nie jest to wymagane!)
-numer telefonu kontaktowego
-ewentualne pytania, pomysły, czy co tam sobie chcecie nam przekazać ?

3. Czekamy na ogłoszenie wyników naboru (do 14 maja)

D. S. i K.P.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.