„Out of Control III” – alternatywne andrzejki muzyczne już 1 grudnia!

Legnica Aktywnie i Kreatywnie zaprasza na trzecią edycję koncertu Out of Control, który odbędzie się już 1 grudnia o godzinie 19:00 w Klubie Spiżarnia. Będzie andrzejkowo, hojnie, zwariowanie oraz POZA KONTROLĄ.

Na tegorocznej edycji każdy znajdzie coś dla siebie! Będzie rockowo, balladowo, metalowo, popowo, grungeowo, punkowo, czeka na was wiele muzycznych niespodzianek! Na „Out Of Control”  2017 wystąpi aż 7 formacji: The Kishones, Twisted Mind, The Tiles, Nikola Warda & Amelia Turek, Łukasz Kindel, Let’s do it oraz Monika Workun.

Jak zawsze środki uzyskane z biletów i licytacji atrakcyjnych przedmiotów wspomogą akcje „Uśmiech pod Choinkę”, czyli stworzymy prezenty mikołajkowe dla dzieci z najuboższych domów w Legnicy pod opieką Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dlaczego Out of Control?

Przywołując wypowiedzi z poprzednich edycji:

„OUT OF CONTROL” to nazwa nawiązująca do każdego aspektu naszego koncertu. Czas andrzejek, magicznych wróżb i niekontrolowanych zachowań szalonych zespołów na scenie. Mamy nadzieję, że Klub Spiżarnia nie będzie potrzebował generalnego remontu po tym, jak będziecie bawili się pod sceną. Na co jeszcze nie mamy wpływu podczas tego koncertu? Z pewnością na waszą hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym TPD, bo to zależy jedynie od waszych dobrych serduszek […] nie mamy wpływu także na to, że ktoś z publiczności postanowi zaśpiewać razem z artystami na scenie, ani też na to, że ktokolwiek z wykonawców będzie punktualnie na próbie. Jest wiele czynników OUT OF CONTROL. Ale to właśnie dlatego na naszych koncertach będziecie bawić się najlepiej i to właśnie nasze koncerty zapamiętacie najdłużej.”

Kto zagra na Out of Control III ?

Łukasz Kindel

Łukasz Kindel – Singer-Songwriter. Komponuje własne melodie oraz pisze własne słowa. Na scenie występuje 100 % live – grając na gitarze elektroakustycznej przy użyciu loop station, co jest wyzwaniem, ale także wpływa na atrakcyjność jego występów. Uwielbia grać na żywo i za sobą ciągnie swój bagaż doświadczeń, do którego co rusz dorzuca nowe puzzle prosto z rzeczywistości, gdzie na scenie poznaje samego siebie, pracując nad techniką prowadzenia umiejętności wokalno-instrumentalnych ,formą kontaktu z audytorium, przepływaniem przez żywe emocje i odczucia az po przekazywanie wartości, akceptacji. Obecnie pracuje także nad trzecim autorskim EP, które nosić będzie tytuł ,,Ballady Miłosne”.

The Tiles

The Tiles to projekt młodych ludzi, którzy znają się nawzajem od dzieciństwa, stąd granie w zespole jest dla nich nie tylko drogą artystyczną, ale też prawdziwą przyjemnością. Gatunek muzyczny w którym tworzą to szeroko pojęty rock. Zespół koncertuje już od 3 lat, biorąc dotychczas udział w wielu przedsięwzięciach, m.in. w trzech „Wieczorach z Bardami”. Nie jest to jednak ich jedyne zajęcie bowiem zaangażowali się również w działalność w grupie Młodzież Tworzy Musical, w ramach której wystąpili w spektaklach “Śpiąca” i “Brama”, oraz wzięli udział w dwóch oratoriach – „Szczęśliwi” oraz „Ja jestem” , jako chórzyści, instrumentaliści, a także soliści. Członkowie zespołu The Tiles to entuzjaści tego, co robią i prawdziwi miłośnicy muzyki. Każdy występ traktują jak prawdziwą przygodę. Starają się grać pozostając w zgodzie z własnymi przekonaniami o muzyce, ale nie zapominając jednocześnie o szacunku dla odbiorcy.

Twisted Mind

Twisted Mind, czyli Hania Gwóźdź, Melike Ciritci -zwyciężczynie drugiej edycji Sound War oraz gitarzysta, pasjonat muzyki alternatywnej- Bogumił Wójcik. Wykonują przede wszystkim Indie Rock oraz Rock.

Monika Workun

Monika Workun- Piętnastoletnia wokalistka z ośmioletnim doświadczeniem  na scenie. Wykonuje muzykę wszelkiego rodzaju, gra dla różnorodnej widowni. Jak twierdzi- ,,Sztuka dla ludzi, ludzie dla sztuki”.

 

 

 

 

Let’s do it

To zespół który powstał około 4 lata temu, od tamtej pory wielokrotnie zmieniał swój skład, aby dojść do obecnego, 5 osobowego. Tworzy go grupa przyjaciół, którzy swoje pozytywne emocje przekładają na muzykę którą tworzą i grają, są to zarówno covery popularnych utworów jak i kompozycje własne.

 

 

 

Nikola Warda wraz ze swoją uczennicą- Amelią Turek

Absolwentka legnickiej szkoły muzycznej, która osiągnęła ogólnopolskie sukcesy występując m. in. na festiwalu Woodstock (na dużej i małej scenie), największych programach muzycznych (m.in. Must Be The Music), festiwalu piosenki poetyckiej Stachuriada 2016. Współpracowała z takimi muzykami jak Farben Lehre, czy Kamil Bednarek. Tym razem zaprezentuje się również ze swoją uczennicą – 11- letnią Amelią Turek. Dziewczynka swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła ponad rok temu. W lipcu 2017 roku została laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Kunicach, zajmując trzecie miejsce.

 

The Kishones

Zespół The Kishones w składzie Mateo Mat Bosmanmat – perkusja i cymbałki, Baltazar Barbarzyńca – gitara basowa, Jarl Kogut Wyłupiastooki (Ministrant) – wokalista, Johnny Kishony – gitara rzężąco – chrzęszcząco – brzęcząco – przeszkadzająca. Zespół ma na koncie już wiele koncertów i jak wypowiadają się artyści „Gramy muzykę kishon punk z domieszką kishon’n’rolla. „

Założycielem jest gitarzysta kapeli Ofiary Aborcji – Johnny Kishony, grającej muzykę punkrockową w latach 1988 – 1995.

Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) oraz 15 zł w dzień koncertu do nabycia w:

Sklepiku z Marzeniami (ul. Najświętszej Marii Panny)

lub

Klubie Spiżarnia (ul.Piastowska 1)

Widzimy się już 1 grudnia o 19:00!

 

Relacje z poprzednich edycji:

Out of Control I (kliknij tutaj)

Out of Control II (kliknij tutaj)

Pragniemy serdecznie podziękować naszym darczyńcom, którzy zapewnili pokrycie kosztów imprezy oraz fanty na licytacje:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.