Już w tę sobotę Spox Night 9! Guzior & Planbe

Już w tę sobotę  25.11, kolejna część Spox Night, tym razem na scenie w klubie spiżarnia gościmy Guziora i Planbe. 

Tego dnia dwóch przedstawicieli QueQuality zaprezentuję swoje znane i mniej znane kawałki. Możemy spodziewać się debiutanckich utworów Planbe z nowej płyty „Insomnia” oraz dobrze nam znanych hitów Guziora.

Guzior- swoim niecodziennym „sennym” stylem oraz idealnie dopasowanym hipnotyzującym bitem zdobył już wiele fanów w całej Polsce. Był pierwszym Młodym Wilkiem w 2015 roku co bardzo pomogło mu w ulepszeniu swojej twórczości i dotarciu do większego grona odbiorców. Jego najnowsza płyta „Evil twin” cieszy się dużą popularnością.

Planbe- to również Młody Wilk, ale tegoroczny. W swoich utworach bez problemu potrafi mówić o codzienności, świetnie potrafi przejść między rapem z pazurem a „slowjamowym” podśpiewywaniem. Planbe z najmniej rozpoznawalnego rapera z całego QueQuality stał się jednym z jej głównych członków. Debiutancka płyta „Insomnia” pokazuje jasną jak i ciemną stronę przemyśleń rapera.

Do przesłuchania:

GUZIOR – Clint Eastwood (źródło YouTube)

Guzior – Jerry Springer (źródło YouTube)

PlanBe – HOLLYWOOD$ (źródło YouTube)

PlanBe – Na tylnych siedzeniach (źródło YouTube)

Bilety dostępne są w sklepie SPOX w Legnicy na ul. Środkowa 20b oraz online na www.ticketos.pl, również bilety będzie można kupić w klubie spiżarnia ul. Piastowska 1, w dniu koncertu.

Bilety:

30 zł- przedsprzedaż

40zł- w dniu koncertu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.