Out of Control III – wyniki naboru!!!

Już 1 grudnia w Klubie Spiżarnia odbędzie się III edycja „Out Of Control”

Pierwszego grudnia w Klubie Spiżarnia czeka nas kolejna, już trzecia edycja cyklicznej imprezy Out Of Control organizowanej przez nasze stowarzyszenie- Legnica Aktywnie i Kreatywnie. Podczas imprezy, jak co roku zbierane będą pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci pod opieką TPD (akcja „Uśmiech pod Choinkę”). Koncert zostanie utrzymany w energicznym i szalonym klimacie andrzejkowej alternatywy muzycznej. Podajmy więc wyniki „naboru” na imprezę! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, jak zwykle zakwalifikowaliśmy więcej artystów niż zamierzaliśmy, więc ponownie zapowiada się „Out of Control”! Niestety nie daliśmy rady zaprosić wszystkich chętnych do zagrania – mamy nadzieję, że następnym razem się uda 🙂 Więcej informacji o imprezie już wkrótce na naszej stronie, a teraz prezentujemy wykonawców na Out Of Control 2017:

Łukasz Kindel

Łukasz Kindel – Singer-Songwriter. Komponuje własne melodie oraz pisze własne słowa. Na scenie występuje 100 % live – grając na gitarze elektroakustycznej przy użyciu loop station, co jest wyzwaniem, ale także wpływa na atrakcyjność jego występów. Uwielbia grać na żywo i za sobą ciągnie swój bagaż doświadczeń, do którego co rusz dorzuca nowe puzzle prosto z rzeczywistości, gdzie na scenie poznaje samego siebie, pracując nad techniką prowadzenia umiejętności wokalno-instrumentalnych ,formą kontaktu z audytorium, przepływaniem przez żywe emocje i odczucia az po przekazywanie wartości, akceptacji. Obecnie pracuje także nad trzecim autorskim EP, które nosić będzie tytuł ,,Ballady Miłosne”.

The Tiles

The Tiles to projekt młodych ludzi, którzy znają się nawzajem od dzieciństwa, stąd granie w zespole jest dla nich nie tylko drogą artystyczną, ale też prawdziwą przyjemnością. Gatunek muzyczny w którym tworzą to szeroko pojęty rock. Zespół koncertuje już od 3 lat, biorąc dotychczas udział w wielu przedsięwzięciach, m.in. w trzech „Wieczorach z Bardami”. Nie jest to jednak ich jedyne zajęcie bowiem zaangażowali się również w działalność w grupie Młodzież Tworzy Musical, w ramach której wystąpili w spektaklach “Śpiąca” i “Brama”, oraz wzięli udział w dwóch oratoriach – „Szczęśliwi” oraz „Ja jestem” , jako chórzyści, instrumentaliści, a także soliści. Członkowie zespołu The Tiles to entuzjaści tego, co robią i prawdziwi miłośnicy muzyki. Każdy występ traktują jak prawdziwą przygodę. Starają się grać pozostając w zgodzie z własnymi przekonaniami o muzyce, ale nie zapominając jednocześnie o szacunku dla odbiorcy.

 

 

Twisted Mind

Twisted Mind, czyli Hania Gwóźdź, Melike Ciritci -zwyciężczynie drugiej edycji Sound War oraz gitarzysta, pasjonat muzyki alternatywnej- Bogumił Wójcik. Wykonują przede wszystkim Indie Rock oraz Rock.

 

 

KEBZ

KEBZ, czyli Mateusz Gresiuk, Krzysztof Stodulski, Dawid Pierzchała i Kacper Łukasiewicz. Wykonują muzykę rockową. Jak twierdzą ,,Głośne bębnienie, ostre brzmienie gitar oraz mocne wokale mogą wywołać dreszcze u każdego słuchacza.”

 

 

 

 

 

 

Monika Workun

 

 

Monika Workun- Piętnastoletnia wokalistka z ośmioletnim doświadczeniem  na scenie. Wykonuje muzykę wszelkiego rodzaju, gra dla różnorodnej widowni. Jak twierdzi- ,,Sztuka dla ludzi, ludzie dla sztuki”.

 

 

 

 

Let’s do it

 

To zespół który powstał około 4 lata temu, od tamtej pory wielokrotnie zmieniał swój skład, aby dojść do obecnego, 5 osobowego. Tworzy go grupa przyjaciół, którzy swoje pozytywne emocje przekładają na muzykę którą tworzą i grają, są to zarówno covery popularnych utworów jak i kompozycje własne.

 

 

 

 

Nikola Warda wraz ze swoją uczennicą- Amelią Turek

 

Absolwentka legnickiej szkoły muzycznej, która osiągnęła ogólnopolskie sukcesy występując m. in. na festiwalu Woodstock (na dużej i małej scenie), największych programach muzycznych (m.in. Must Be The Music), festiwalu piosenki poetyckiej Stachuriada 2016. Współpracowała z takimi muzykami jak Farben Lehre, czy Kamil Bednarek. Tym razem zaprezentuje się również ze swoją uczennicą – 11- letnią Amelią Turek. Dziewczynka swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła ponad rok temu. W lipcu 2017 roku została laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Kunicach, zajmując trzecie miejsce.

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.