Ruszamy z naborem kapel i solistów na koncert Out of Control III!

Przed nami już III edycja Out of Control, na którą poszukujemy kapel i solistów.

Out of control III odbędzie się już 1 grudnia są to szalone muzyczne „andrzejki” w klubie Spiżarnia organizowane przez Legnica Aktywnie i Kreatywnie, podczas których zabieramy pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci pod opieką TPD (akcja „Uśmiech pod Choinkę)”. Na koncercie mają szansę pokazać się lokalni artyści zarówno bardziej doświadczeni i mniej, dla których będzie to szansa, aby zadebiutować. Obie poprzednie edycje wspominamy świetnie, dobra zabawa do późnej nocy przy wypełnionym klubie oraz sporo kasy zebranej na dzieciaki – o to relacje  „Out Of Control” (2015) i „Out Of Control II” (2016).

Przywołując wypowiedź z poprzednich edycji koncertu, „Out of Control” to:

„OUT OF CONTROL” to nazwa nawiązująca do każdego aspektu naszego koncertu. Czas andrzejek, magicznych wróżb i niekontrolowanych zachowań szalonych zespołów na scenie. Mamy nadzieję, że Klub Spiżarnia nie będzie potrzebował generalnego remontu po tym, jak będziecie bawili się pod sceną. Na co jeszcze nie mamy wpływu podczas tego koncertu? Z pewnością na waszą hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym TPD, bo to zależy jedynie od waszych dobrych serduszek […] nie mamy wpływu także na to, że ktoś z publiczności postanowi zaśpiewać razem z artystami na scenie, ani też na to, że ktokolwiek z wykonawców będzie punktualnie na próbie. Jest wiele czynników OUT OF CONTROL. Ale to właśnie dlatego na naszych koncertach będziecie bawić się najlepiej i to właśnie nasze koncerty zapamiętacie najdłużej.”

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie 4 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie) – termin do 17 listopada.

  1. Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji.
  2. W treści załączamy:
  • krótki opis tworzonej muzyki i siebie
  • Wasze logo (jeśli posiadacie), adresy stron i nagrania (nie jest to wymagane)
  • numer telefonu kontaktowego
  • ewentualne pytania i pomysły? (można również kontaktować się pod numer +48 519765133)

     3.Wyniki naboru zostaną ogłoszone 18 listopada.

Powodzenia!

(Artykuł został edytowany 06.11.2017r.)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.