Studenci PWSZ zapraszają na Muzyczne Otrzęsiny 2017

Już jutro (środa 25.10) i pojutrze (czwartek 26.10) Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego PWSZ w Legnicy przygotowała Otrzęsiny, a w ich ramach dwie imprezy muzyczne.

Niebawem rozpoczyna się drugi miesiąc roku akademickiego, a więc pora na otrzęsiny w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Z okazji studenckiego święta Samorząd Uczelniany zaprasza wszystkich, nie tylko studentów, 25 października do Centrum Konferencyjno-Widowiskowym PWSZ na godzinę 17:00, gdzie zagrają 3 zespoły:

Bartek Rzepka to charyzmatyczny wykonawca, mający na swoim koncie udane występy, własne portfolio utworów, rozpoznawalność zapewnił mu występ w programie „Must Be The Music”. Rok temu ukazała się jego pierwsza płyta, a obecnie pracuje już nad kolejną.

Korpis Karmel – powstały w 2012 roku w Kamiennej Górze zespół grający szeroko pojęty rapcore, który bardzo chętnie gra na różnych festiwalach muzycznych, przeglądach kapel, czy konkursach. Jak zapewniają twórcy ich muzyka zaprasza do tańca i zabawy.

Bethel – zespół zagra, jako gwiazda wieczoru. Kapela powstała w 2006 roku, uległa wielu przeobrażeniom, ale zawsze skupia się wokół klimatu reggae. Bethel ma na swoim koncie
dwie płyty: „Muzyka Serc” oraz „Dobrze, że jesteś”, a także ponad pół tysiąca koncertów w Polsce, za granicą, min. na Woodstocku, gdzie w 2011 roku zdobyli nagrodę publiczności – Złotego Bączka.

 

W czwartek, 26 października organizatorzy zapraszają do Sunny Club Music na godz. 21:00, gdzie imprezę poprowadzi DJ PedroBoks. Wstęp wolny za okazaniem legitymacji studenckiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.