W Pociągu do Nocnego Kochanka i na koncercie – fotorelacja

Wczoraj odbył się koncert zespołu Nocny Kochanek. Komplet biletów wyprzedany był już tydzień przed samym wydarzeniem, dodatkowo świetną atrakcją był przejazd z zespołem pociągiem specjalnym z Wrocławia do Legnicy.

Po wejściu na peron Wrocławia Głównego dało się zobaczyć, że na pociąg czekają fani cięższej muzyki. Co ciekawe i raczej niespotykane – z zespołem, na koncert którego jadą. Członkowie kapeli chętnie ustawiali się do zdjęć z fanami, odpowiadali na pytania czy rozdawali autografy. Po paru minutach zaczęła się część oficjalna – pociąg podstawił się w perony, zespół wraz z obecną drużyną konduktorską i przedstawicielami Kolei Dolnośląskich powitali podróżnych i zaprosili do pociągu. Wewnątrz fani mogli się integrować, a także zostali podzieleni na 2 grupy, tak, aby wszyscy mogli wysłuchać akustycznego koncertu. Droga do Legnicy na pewno nie była nudna i upłynęła szybko. W Legnicy na peronie czekała kolejna grupa fanów, która przyszła powitać Pociąg do Nocnego Kochanka, a zespół zagrał kilka utworów na peronie. W drodze do klubu z grupą fanów dało się słyszeć ogromną radość.

Koncert rozpoczął support w postaci zespołu Mescalero, który rozgrzał mocnym graniem publikę. Klub pękał w szwach, obsługa klubu pracowała na pełnych obrotach, a fani byli szczęśliwi. Gwiazda wieczoru dała świetny koncert pełen energii, a fani aktywnie uczestniczyli w koncercie śpiewając praktycznie każdy kawałek. Poniżej galeria zdjęć, a pod tym linkiem poprzednia fotorelacja z samego Pociągu autorstwa Mariusza Witkowskiego

fot. Tomasz Kotek i Mariusz Witkowski

1 Trackback / Pingback

  1. W sobotę Przegląd Kapel Rockowych wraz z Nocnym Kochankiem! – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.