Darmowe szkolenia ruszają w Legnicy! Zwiększ swoje kompetencje i możliwości na rynku pracy.

Myślisz o podniesieniu swoich kalifikacji zawodowych? Teraz masz szanse zrobić to w pełni za darmo korzystając z projektu „Moje nowe kwalifikacje” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego (realizowanego przez Stowarzyszenie PRO-MOTOR). Organizatorzy zapewniają indywidualne doradztwo edukacyjno–zawodowe oraz atrakcyjne kształcenie w formach pozaszkolnych. 

Co oferuje kurs? 

1. Indywidualne doradztwo edukacyjno–zawodowe

Doradca dokona analizy wiedzy, umiejętności, potencjału uczestnika, określi jego predyspozycje zawodowe oraz opracuje jego dalszą ścieżkę udziału w projekcie, pomoże zdefiniować potrzeby oraz oczekiwania w kontekście kursów.

2. Kształcenie w formach pozaszkolnych:

 • Kursy podnoszące umiejętności zawodowe, z zakresu:
  • „Kucharz” w wymiarze 128 h
  • „Dietetyk” w wymiarze 128 h
  • „Kelner” w wymiarze 80 h
  • „Recepcjonista” w wymiarze 64h
 • Kurs kompetencji ogólnych z zakresu „Przywództwo, budowanie i kierowanie zespołem” w wymiarze 32h
 • Kursy z zakresu:
  • „Profesjonalna obsługa klienta” – 32h
  • „Savoir vivre w biznesie” – 32h
  • „Planowanie i organizacja imprez i usług turystycznych” – 32h

Każdy z uczestników projektu otrzyma wsparcie doradcze oraz szkoleniowe, które przyczyni się do podniesienia umiejętności zawodowych z zakresu kucharz, kelner bądź recepcjonista oraz dodatkowe wsparcie szkoleniowe podnoszące jego kompetencje ogólne bądź inne indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika i uczestniczki.

Kto może wziąć udział w kursie?

Wszystkie osoby dorosłe, które w rozumieniu przepisów KC zamieszkują obszar woj. dolnośląskiego, w tym Legnicko – Głogowski Obszar Interwencji (LGOI), tj. Gminy miejskie: Jawor, Głogów, Chojnów, Lubin, Legnica, wiejskie: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Marciszów, Miłkowice, Ruja, Lubin, Rudna, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice, miejsko-wiejskie: Prochowice, Ścinawa, Chocianów, Polkowice, Przemków, Bolków, spełniające co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków: posiadają wykształcenie na poziomie co najwyżej ponadgimnazjalnym (tzn. osoby o niskich kwalifikacjach) lub są w wieku 50+.
Rekrutacja odbywa się poprzez dostarczenie do Biura projektu deklaracji udziału w projekcie oraz weryfikację spełnienia kryteriów kwalifikujących do udziału w projekcie, jak również poprzez ocenę stopnia motywacji do udziału w projekcie.

Więcej informacji oraz dokumenty zgłoszeniowe TUTAJ 

Dane kontaktowe:

Biuro projektu w Legnicy
Roosevelta 23/1, 59-220 Legnica
tel. 570 448 622
szkolenia@promotor.swidnica.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.