Pierwsza odsłona Peace Place za nami: koncert No Bad Days. Jak było i co będzie jeszcze?

Peace Place to projekt realizowany przez grupę młodych ludzi ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, w ramach którego zaplanowano cykl wydarzeń kulturalnych, które łączne są także z akcjami charytatywnymi i ideą integracji społecznej.  19 sierpnia odbyło się debiutanckie wydarzenie koncert No Bad Days.

Z pewnością nie był to zły dzień dla organizatorów, koncert No Bad Days w w barze teatralnym przyciągnął niemal 150 osób, dzięki czemu udało się uzbierać 1 191,86 złotych na rzecz legnickiego hospicjum. Jak przyznają liderzy Peace Place jest to kwota, która przekroczyła ich najśmielsze oczekiwania – gratulujemy i trzymamy kciuki dalej! Na koncercie wystąpili : Bogumił Wójcik i Michał Andrzejewski, Bartosz Badtke, Karlla, Pudełko Zapałek – Michał Żuczkowski & Tomasz KlukojćEnter Escape. Na uwagę zasługuje wyjątkowy klimat imprezy, utrzymany w większości w niszowym a zarazem jak się okazuje uwielbianym przez Legniczan nurcie poezji śpiewanej. Finał odbył się z  mocnym uderzeniem w wykonaniu  Enter Escape.

Nie będziemy pisać o Peace Place, zajrzymy do źródła i oddamy  głos jego liderom Oli Krzeszewskiej, Karolinie Gerschmann  i Marcinowi Dawcowi  😉

Wywiad z Peace Place

Czekamy na kolejne wydarzenia i zachęcamy do udziału w nich! O wszystkim będziemy informować na naszej stronie, lecz już dziś z przyjemnością prezentujemy harmonogram wydarzeń Pace Place.

Tekst i wywiad: Dawid Stefanik

Zdjęcia ze strony: Peace Place – SUCHAJA

 

1 Trackback / Pingback

  1. Jam Session Caffe Modjeska PeacePlace Festiwal – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.