Piaskownica 2017 – konkurs rzeźby w piasku.

L

W sobotę ( 5 sierpnia) o godzinie 16:00 na kąpielisku Kormoran przy ulicy Kąpielowej odbędzie się konkurs Rzeźby w Piasku.  Jest to doroczny letni konkurs w którym udział brać mogą całe rodziny wraz z dziećmi.

Konkurs będzie podzielony na następujące kategorie:

  1. grupowa do 11 lat (max 3 osoby)
  2. indywidualna pow. 11 lat
  3. rodzinna (w zespole rzeźbiarzy musi wystartować jedna osoba dorosła).

Jak zgłosić swoją drużynę?

Drużynę można zgłosić na dwa sposoby. Pierwszy: Lider drużyny musi pójść do siedziby OSiR przy ulicy Najświętszej Marii Panny i tam zapisuje swoją drużynę. Drugi: W dniu konkursu na miejscu lider zespołu ma obowiązek zgłosić swoją drużynę u organizatorów do godziny 15:30.  Kolejność zgłoszeń wpływa na przydział sektora dla drużyny.

Konkurs rozpoczyna się o godzinie 16:00 następuje powitanie wszystkich uczestników oraz kibiców i od momentu ogłoszenia startu konkurencji rzeźbiarze mają godzinę czasu aby stworzyć z piasku coś, co zachwyci jurorów, oraz porwie publiczność. Organizator zapewnia dostatek piasku oraz sprzęt pomocniczy dla wszystkich uczestników. Kryteria, którymi kierować będzie się komisja przy ocenianiu prac to: 

  • pomysłowość rzeźbiarzy
  • sposób wykonania rzeźby
  • rozmiar wyrzeźbionych figur
  • ogólna prezentacja dzieła

   Do wygrania będzie sprzęt sportowo-rekreacyjny, oraz sprzęt AGD. Przez cały czas trwania konkursu oprawę muzyczną zapewni DJ. Wpisowym na konkurs jest bilet wstępu na kąpielisko (wpisowe płaci każdy uczestnik osobno).

POWODZENIA!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.