Jaworska Wegetariada – fotorelacja.

Wegetariada – Święto nie tylko dla wegetarian i wegan, ale dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas wśród ciekawych, niecodziennych atrakcji oraz koncertów i przy okazji spróbować pysznego jedzenia.

8 lipca w Jaworze odbyła się kolejna już VII edycja festiwalu Wegetariada, który promuje zdrową i ekologiczną żywność.

Na imprezie można było odstawić swój licznik kalorii, gdyż żywność podawana przy stoiskach powodowała, że można było poczuć się lepiej i zdrowiej. Wegetariada była świetną okazją do spróbowania przeróżnych aromatycznych zup, burgerów, tortilli, ciast, lodów,  orientalnych potraw i wielu innych wege-pyszności.

Wydarzenie wyróżniało się również niesamowitą atmosferą pośród ludzi. Jak wypowiada sie jeden z redaktorów, który brał udział w zajęciach bębniarskich: „Warsztaty bębniarskie zachęciły zainteresowanych podejść wokół sceny gdzie, przy ławkach, były już dla nich przygotowane bębny afrykańskie. Podążaliśmy za naszym bębniarskim nauczycielem. Uznał on, że idzie nam wyjątkowo dobrze , co skutkowało zagraniem, w kilkanaście osób, wspólnego utworu. Nasze rytmy słychać było na całej impreze, więc przyciągnęło to wielu interesantów zebranych wokół ławek dla bębniarzy. Mieliśmy również okazje poznać na jednym ze stoisk kulturę i ideologie życia wschodnią w których znajdowały się pełno ksiąg ze starodawnymi opowieściami z niesamowitym przekazem dla ludzi i dającym do myślenia morałem.”

A oto kilka zdjęć:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.