Big Cyc z Oddziałem Zamkniętym na jednej scenie! – fotorelacja z drugiego dnia Święta Legnicy 2017 (aktualizacja i specjalne liczne nowinki!)

„Makumba”, „Andzia” czy ” Ten Wasz świat” przy tych utworach  bawili się wczoraj Legniczanie! Big Cyc z Oddziałem Zamkniętym wspólnie porwali legnicką publiczność podczas drugiego dnia święta Legnicy 2017!

Oddział zamknięty, czyli jeden z najbardziej kultowych i porywających, polskich zespołów rockowych lat 80-tych przyciągnął fanów, którym w sercu wciąż gra muzyka z tamtych czasów. Po bardzo długiej przerwie zespół zapowiedział wydanie nowej płyty i zaprezentował fanom 3 utwory z powstającego „krążka”. Pod koniec koncertu na scenie  niespodziewanie pojawili się członkowie zespołu Big Cyc aby wspólnie zagrać  jeden utwór, co zaskoczyło nas wszystkich.

Po wspólnym wystąpieniu nadszedł czas na oddzielny, równie porywający publikę występ zespołu Big Cyc. Lider grupy- Krzysztof Skiba, który jest znany jako człowiek orkiestra między innymi: muzyk, publicysta, autor tekstów oraz aktor, co przełożył na koncert inscenizacją swoich utworów. Przykładem tego jest piosenka „Antoni wzywa do broni”, gdzie miał na głowie wojskowy kask, a podczas „Rudy się żeni” rudą perukę. Zespół jak zawsze porwał publiczność, niekiedy rozbawiał do łez, a innym razem nie szczędził trafnego i ostrego komentarza wobec współczesnej sytuacji w naszym kraju. Grupa zagrała swoje najnowsze manifesty muzyczne, jak wspomniany wcześniej „Antoni wzywa do broni”, jednak nie zabrakło również starszych, jednak wciąż porywających publikę utworów, jak „Moherowe berety”. Z okazji 30 lecia zespołu w przyszłym roku, muzycy przygotowują coś specjalnego. Więcej o tej niespodziance i świecie według Big Cyca w wywiadzie poniżej:

Zespół Legnica Aktywnie i Kreatywnie pracował dla Was w składzie: Dawid Stefanik, Ola Cieliczko, Tomasz Kotek, Marcin Max Kallas i Melike Cirtici 😉

A na koniec zapraszamy do fotorelacji

oraz do przypomnienia sobie piątkowych Dni Legnicy

a także niedzielnych Dni Legnicy

3 Trackbacks / Pingbacks

  1. Legnica Holi Festiwal i pierwszy dzień Święta Legnicy już za nami! – Laik art
  2. Video i Pectus na zwieńczenie Święta Legnicy 2017 (aktualizacja specjalne liczne nowinki!) – Laik art
  3. Wasze zdjęcia ze Święta Legnicy 2017!! – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.