W Miarę Męski Koncert Rozrywkowy w Legnicy- relacja

 

W zeszłą sobotę na scenie w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbył się jak powiedział Artur Andrus prawie koncert. Na scenie pojawiły się takie osobistości jak w/w Artur Andrus, Czesław Mozil  oraz Mariusz Kilijan.  Mężczyźni razem i osobno poprowadzili świetne show które przez dwie godziny nieustannie rozbawiało do łez widownię. Sala Maneżowa była wypchana po brzegi. Na widowni zasiadali nie tylko seniorzy ale również młodzież z rodzicami. Mimo tak zróżnicowanego przekroju wiekowego żarty trójki panów trafiały tak samo do wszystkich.

A oto zdjęcia z tego wieczoru:

 

This slideshow requires JavaScript.

 

A oto artyści W Miarę Męskiego Koncertu Rozrywkowego:

 

Artur Andrus – dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Współpracuje z Polskim Radiem Program III. Współredaktor programów „Powtórka z rozrywki” oraz „Akademia rozrywki”.Gospodarz kabaretowych spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, łódzkiej „Przechowalni” i krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”, konferansjer, promotor wielu młodych kabaretów i zjawisk okołokabaretowych.

 

 

Mariusz Kiljan – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy oraz pieśniarz.
Za swoją własną wersję piosenki Stinga pt. „Księżyc nad Burbon Street” otrzymał nagrodę Grand Prix na XV Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W spektaklu Słyszę czasem kroki śpiewał piosenki grupy Police, wykorzystując też fragment dramatyczny Samuela Becketta.

 

Czesław Mozil – polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista,a także osobowość telewizyjna. Lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa.Współzałożyciel i były członek formacji Tesco Value.

 

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.