Już w niedziele w klubie Spiżarnia odbędzie się stand-up !

Już w niedziele 28 maja w klubie Spiżarnia odbędzie się  kolejne stand-up’owe wydarzenie.Tym razem sceną zawładną Tomek Kołecki oraz Wojtek Pięta. 
Tomek Kołecki jest jednym z najmłodszych polskich komików, który szturmem zdobył rzesze fanów .Występował na wielu scenach w Polsce.
Stand Up :Prawda o pasji i komunikacji miejskiej. Tomek Kołecki u Kuby Wojewódzkiego
(źródło youtube.com)

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up Stage oraz Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
Mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.
Męskie rozmowy przy butelce#10 Wojtek Pięta I Stand-up
(źródło youtube.com)

 Bilety do nabycia w klubie Spiżarnia oraz sklepie SPOX ul.Środkowa 20 b .
Cena:20 złotych w przedsprzedaży oraz 25 złotych w dniu występu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.