Koncert freestage #22 : ODERS / DAMAGe SEED / NO IDEA

Już w najbliższy piątek odbędzie się 22 osłona znanego  freestage’u , która upłynie nam pod znakiem szeroko pojętego rocka. Zagra legnicka formacja DAMAGE SEED oraz goście z Lubina -NO IDEA i Wrocławia -ODERS.

Koncert odbędzie się w legnickim klubie Spiżarnia dnia 10.03.2017 o  godz. 20:00/
Bilety do nabycia w przedsprzedaży  5 zł :

  • Galeria „Satyrykon”  ul. Rynek 36
  • Klub Spiżarnia ul.Piastowska 1

W dniu koncertu 10 zł

fs


DAMAGE SEE
D
rapcore – Legnica (notka biograficzna)

Zespół Damage Seed swoją działalność prowadzi od roku 2010. Założyli go Jacek (bas) i Karol (wokal) – ojciec i syn. Przez ten okres zespół zaliczał wzloty i upadki związane ze stałą rotacją pozostałych członków. Ostatecznie w lecie 2016 roku skład został zebrany do końca, zasilili go gitarzysta Aleksander i perkusista Mateusz. Od samego początku, a szczególnie w ostatnim okresie, po dołączeniu wyżej wymienionych panów, Damage Seed przechodzi muzyczną ewolucję. Wciąż eksperymentuje z brzmieniem oraz z gatunkami muzycznymi, czego wynik można nazwać alternatywą okraszoną rapem, śpiewem i krzyczeniem.

ODERS
rock / rap / funk – Wrocław (notka biograficzna)


Wrocławska grupa grająca połączenia funku, rocka, rapu i innych gatunków. Szeroko otwarta na nowe brzmienia czwórka Wrocławskich muzyków grających do utraty własnych sił. 

NO IDEA
rock-Lubin (notka biograficzna)

NO IDEA to rockowe trio, które powstało w kwietniu 2016 roku w Lubinie. Zespół od samego początku trawią niezaspokojone żądze koncertowania po Polsce i nieposkromiony głód przemierzania muzycznych horyzontów, aż po same rubieże.
W swojej autorskiej twórczości NO IDEA wyraża się poprzez dynamiczne, rockowe granie, przywiązując dużą wagę do samego przekazu. Raz pozwala sobie na beztroskie bujanie w obłokach i uwalnia świadomość widza od doczesnych problemów, innym – uderza – i to bez cienia wstydu, w samo sedno życiowych dylematów. Pomieszanie z poplątaniem riffów gwarantowane.

 

(Źródło YouTube)

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.