Koncert akustyczny Miasto Gniewu + Nikola Warda w Sinet klub.

W sobotę 28.01.2017 o godzinie 19:00 w klubie SINET przy ul. Bielańskiej dobędzie się akustyczny koncert zespołu Miasto Gniewu i Nikoli Wardy. WSTĘP WOLNY!!

MIASTO GNIEWU

Kapela znana legnickiej publiczności przede wszystkim z licznych występów, a także z pierwszej wydanej w ubiegłym roku płyty „Splin”. Gościli również w radiowej „czwórce” Polskiego Radia. Uczestnicy wielu przeglądów zespołów rockowych. Sami określają swój warsztat jako grunge, a więc odmianę alternatywnego rocka. Panie i Panowie, przed Wami Miasto Gniewu 🙂

miastogniewu

Miasto Gniewu – Pozwól

NIKOLA WARDA

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten czas muzyka stała się jej największą pasją i sposobem na życie. Aktualnie studiuje na pierwszym roku kierunku muzykoterapia, na AkadIMG_6004emii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Marzy, aby w przyszłości występować na scenie, bo sprawia jej to wiele radości i satysfakcji. Od ponad roku tworzy duet muzyczny z Marcinem Gołdą – utalentowanym, legnickim gitarzystą, którego poznała przy okazji wspólnej pracy nad projektem Młodzież Tworzy Musical.
Wspólnie grają „Muzykę wielu pokoleń grana w akustycznych aranżacjach”.

Nikola Warda & Marcin Gołda – „Niepełna”

ZAPRASZAMY!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.