Kabaretu Moralnego Niepokoju w Legnicy. Bilety do wygrania!

„Maj zaczyna się we wtorek” twierdzi Kabaretu Moralnego Niepokoju. My natomiast możemy zagwarantować dwie inne kwestie. Z pewnością wiemy, że KMN zagra w Legnicy już 4 lutego ze swoim nowym repertuarem – „Maj zaczyna się we wtorek”, co sprawi, że pierwsza sobota lutego w Legnicy będzie pod znakiem wyśmienitego poczucia humoru. Wiemy także, że mamy dla Was kolejne dwie wejściówki od KMN, które rozdamy czytelnikom w drodze konkursu (łącznie jest to już 6 biletów od LAiK dla czytelników – pierwszy konkurs ).

Plakat ART KMN LegnicaKabaretu Moralnego Niepokoju chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż od lat należy do ścisłej czołówki polskich kabaretów a ich kultowe skecze tworzą naszą kulturę, rozbawiają do łez i nieraz ukazują ukazują niezwykle ironicznie nasze społeczeństwo w  krzywym zwierciadle. Świetna gra aktorska, inteligentny i cięty dowcip, oryginalna obserwacja otaczającego nas świata, trafność tematów i ich bezkompromisowość, to tylko niektóre cechy formacji tworzonej przez: Roberta Górskiego, Przemysława Borkowskiego, Mikołaja Cieśle, Rafała, Zbieć i Magdalene Stużyńską.

O najnowszym programie kabaret mówi tak:

Nie ma w nim polityki, jest za dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie?

Na bisach nie powinno natomiast zabraknąć największych hitów formacji.

Spektakl odbędzie się w auli PWSZ 4 lutego 2017 o gadzinie 16:30  (u. Sejmowa 5). Bilety w cenie 60 zł i 70 zł (cena zależna od miejsca), do nabycia w:

Sklep muzyczny Piano-Forte, ul. Pocztowa 5A LEGNICA

Sklep muzyczny Piano-Forte, ul. Mieszka I , LUBIN

Konkurs z biletami do wygrania

A teraz zasady naszego konkursu, w którym mamy dla Was do wygania 2 pojedyncze bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju.

  1. Piszemy e-maila do naszej redakcji laikartredakcja@gmail.com a w nim:
  • W tytule piszemy KMN
  • Podajemy swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu  (dane będą użyte wyłącznie do celów konkursowych – przekazania biletów)
  • Piszemy pytanie do Kabaretu Moralnego Niepokoju, które będziemy mogli zadać artystom w Legnicy za pośrednictwem naszego portalu podczas wywiadu (gwarantujemy anonimowość pytań). Pytań może być więcej niż jedno.
  1. Klikamy polub pod artykułem na naszym FB
  2. Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2017 r. (Odpowiadamy tylko na wygrane e-maile)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.