Nagrody od TPD dla zasłużonych rozdane!

Dzisiaj w CKZiU odbyła się gala nagród TPD. Wytypowani przez opiekunów szkolnych kół wolontariusze zostali wyróżnieni medalem „Pomocna dłoń”, najwybitniejsza wolontariuszka Justyna Trojnacka otrzymała statuetkę  ” Super Wolontariuszka 2016″.

Jak mówi sam prezes oddziału TPD w Legnicy „Jestem dumny z osób które dostały w tym roku medale ponieważ wytypowane były przez przewodniczących szkolnych kół TPD a oni właśnie najlepiej wiedzą jak ich podopieczni działają w ramach wolontariatu. Mimo to rozpatrywaliśmy każdego kandydata i każdą kandydatkę osobno, bo nagroda nie jest dana tylko po to żeby ją wręczyć, lecz za dokonaną pracę. Mam nadzieję że nikt komu się ona należała nie został pominięty. Szczególnie cenimy sobie młodych ponieważ organizacja jest wielopokoleniowa i ważne jest żeby jak najwięcej młodych się w to angażowało bo to właśnie oni są jej przyszłością.”

Do grona dorosłych zasłużonych dla TPD, którzy w tym roku otrzymali wysokie wyróżnienie – odznakę „Przyjaciel Dziecka” dołączyli:

  • Pani poseł Elżbieta Stępień
  • dr. Andrzej Zychowicz
  • ks. Artur Trela
  • Pani Agnieszka Pankiewicz
  • oraz nasz niezastąpiony prezes Stowarzyszenia Dawid Stefanik

W chwili, kiedy głos mogli zabrać goście, Dawid Stefanik pragnął podziękować przekazicielom z Legnica Aktywnie i Kreatywnie, którzy przez ostanie lata tworzyli projekt LAiK: „Przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód i zorganizowaliśmy wiele przedsięwzięć dzięki zespołowej pracy. Nie jest to tylko pięć koncertów na TPD, lecz również pomoc m.in Konradowi Krzemińskiemu, zawody sportowe, „Wieczory z Bardami”, czy rozwój reakcji laikart.pl. To dzięki nim to wszytko, człowiek samu nie wieli zdziała. Za te wszystkie wspaniałe chwile, dzięki jeszcze raz dziękuje Legnica Aktywnie i Kreatywnie.”

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie chęci niesienia pomocy dzieciom.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.