Kabaret Moralnego Niepokoju w Legnicy z nowym repertuarem! Mamy 4 bilety do wygrania!

„Maj zaczyna się we wtorek” to nowy repertuar Kabertu Moralnego Niepokoju, który zawita do Legnicy 4 lutego 2017 roku. My mamy dla Was aż 4 wejściówki, które KMN przekazał czytelniom naszego portalu.

Plakat ART KMN Legnica

Kabaretu Morlanego Niepokoju chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż jego ekipa: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieśla, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska rozbawiała miliony Polaków nieraz do aż łez.  O najnowszym programie kabaret mówi tak:

Nie ma w nim polityki, jest za dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie?

Na bisach nie powinno natomiast zabraknąć największych hitów formacji.

A teraz zasady naszego konkursu, w którym mamy dla Was do wygania 4 pojedyncze bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju.

1. Piszemy e-maila do naszej redakcji laikartredakcja@gmail.com a w nim:

  • W tytule piszemy KMN
  • Podajemy swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (wejściówki będą imienne do odbioru przed wejściem, potrzeba ewentualnego kontaktu)
  • Piszemy pytanie do Kabaretu Moralnego Niepokoju, które będziemy mogli zadać artystm w Legnicy za pośrednictwem naszego portalu podczas wywiadu (gwarantujemy anonimowość pytań). Pytań może być więcej niż jedno.

2. Udostępniamy informacje z naszej strony na swoim Facebook-u i klikamy polub pod artykułem na naszym FB (jeżeli nie mamy, to możemy skorzystać z FB swojego syna, brata, dziadka, kotka, psa, czy chomika, etc., lecz należy wskazać go w e-mailu!)

3. Na zgłoszenia czekamy do 3 XII 2016 r. (Odpowiadamy tylko na wybrane e-maile)

Spektakl odbędzie w auli PWSZ 4 lutego 2017 o gadzinie 16:30  (u. Sejmowa 5). Bilety w cenie 60 zł i 70 zł (cena zależna od miejsca), do nabycia w:

Sklep muzyczny Piano-Forte, ul. Pocztowa 5A LEGNICA

Sklep muzyczny Piano-Forte, ul. Mieszka I , LUBIN

www.biletynakabarety.pl

 

A teraz trochę sytuacji z imprez wzięte:

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.