Koncert Kamila Bednarka w Legnicy – relacja

W sobotę 08.10 w klubie Spiżarnia w Legnicy odbył się koncert Kamila Bednarka. Wokalista zaprezentował piosenki głównie w stylu Reggae. Na scenie Kamilowi towarzyszył Staff.

Klub był wypełniony aż po same brzegi. Pozytywne wibracje artysty udzieliły się publiczności i nawet najstarsi skakali w rytm muzyki. Zespół zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy, a nawet wspólnego śpiewu. Kamil podczas koncertu przypominał nam o ważnych dla nas wartościach jakimi są przyjaźń, jedność i miłość. Na scenie pojawił się również Staff, tworząc wraz z Bednarkiem niesamowitą atmosferę. Całe wydarzenie od początku do końca, jak przystało na koncert Reggae, miało wiele pozytywnej energii. Mogliśmy usłyszeć zarówno te nowsze, jak i starsze utwory, a w szczególności duży zachwyt wzbudziła piosenka ,, Dni których jeszcze nie znamy” w wykonaniu Kamila.

Za namową publiczności zespół jeszcze długo bisował. Wszystko zakończyło się gromkimi brawami i krótkim pożegnaniem muzyków.

Więcej informacji na temat samego artysty można znaleźć w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z muzykiem tuż przed koncertem.

 

Autorzy: Weronika Kulka, Natalia Stupak, Gabriela Kur

1 Trackback / Pingback

  1. Wywiad z Kamilem Bednarkiem - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.