Akustyczny koncert Tomka „Kowala” Kowalskiego w Koperniku.

Już w tą sobotę, czyli 8 października w SDK Kopernik w Legnicy o godzinie 18:00 gościnnie wystąpi Tomek „Kowal” Kowalski.

????????????????????????????????????

Znany jest  nam przede wszystkim z IV edycji  programu „Must be the Music”, którą po wykonaniu utworów Niemena, Perfectu i Dżemu bezkonkurencyjnie wygrał, oraz z tytułowej roli Ryśka Riedla w spektaklu „Skazany na bluesa” wystawionego na deskach Teatru Śląskiego. Niestety dobrą passę Kowala przerwał poważny wypadek motocyklowy w skutek którego stracił władze w nogach. Wiadomość ta szybko zyskała rozgłos przez jego muzyczny sukces co ustanowiło go niepisanym rzecznikiem osób niepełnosprawnych.  Jego koncert w Legnicy idealnie wpisuje się w projekt „Orbita kultury”, który ma charakter integracyjny.  Projekt ten ma zachęcić ludzi do wspierania kultury i korzystania z niej jeśli jest na wyciągnięcie ręki tak jak zapewnia to właśnie SDK Kopernik dla mieszkańców Legnicy i nie tylko. Rodzaj muzyki oraz godzina jest dobrana szczególnie dla rodzin z dziećmi, bo jak wiemy dobre nawyki warto wprowadzać od najmłodszych lat.

Bezpłatne wejściówki na koncert można nabyć w: Koperniku, Caffe Modjeska oraz w sklepach muzycznych tj. IMM przy ulicy Wrocławskiej 52 i Rock & More przy ulicy Górniczej 9.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.