Uwaga rekrutacja! Poszukujemy chętnych osób do wspólnych działań

Jesteś osobą kreatywną, której nie brak zapału do działania? Chcesz wspólnie z nami pracować nad tworzeniem ciekawych wydarzeń kulturalnych, koncertów, projektów filmowych? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z dziennikarstwem? Jeżeli odpowiedziałeś na którekolwiek pytanie: „TAK”, to mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Jako redakcja i stowarzyszenia Legnica Aktywnie i Kreatywnie wraz ze stowarzyszeniem Sproject poszukujemy świeżej krwi do naszego zespołu. Sami jesteśmy wielkimi pasjonatami, tworzącymi przestrzeń kulturalną w Legnicy. Pracujemy wielopłaszczyznowo, począwszy od działalności dziennikarskiej, a wieńcząc na tworzeniu różnorodnych projektów kulturalnych, społecznych i filmowych. Dzięki nam i organizowanym przez nas warsztatom, nabierzesz wiedzy i doświadczenia!

0001Proponujemy Tobie wspólną pracę i rozwój przy:
-prowadzeniu niezależnego serwisu kulturalnego i działalności dziennikarskiej (Własne kreatywne tematy, akredytacje, możliwość promocji talentów, praca z artystami),
-organizacji koncertów o szerokim spektrum gatunkowym,
-organizacji imprez kulturalnych i sportowych,
-profesjonalnej realizacji wideo imprez,
-produkcji filmowa,
-tworzeniu sztuki przestrzennej i druku 3D,
-promocji w mediach,
-organizacji warsztatów i tworzeniu specjalnych grup tematycznych w ramach Stowarzyszenia.

Oczywiście to nie wszystko! Gwarantujemy Ci przyjazną i nieco zwariowaną atmosferę, która ubarwi Twoje życie. Dołącz do nas, aby aktywnie i kreatywnie tworzyć nowe oblicze kultury!

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy na pierwsze spotkanie już 16 września o godzinie 18:30, które odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury Kopernik (ul. Koziorożca 9)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.