Wyniki naboru do „Sound War”

Na majowej „Bitwie Dźwięków” organizowanej przez LAIK i MRM wystąpi sześć kapel plus gwiazda wieczoru- Bracia Wright. Dostaliśmy kilkanaście zgłoszeń, w których zaprezentowały się naprawdę ciekawe formacje, więc wybór był dla nas niezwykle trudny. Zespoły, które tym razem się nie zakwalifikowały, będą miały szanse wystąpić w projektach Legnica Aktywnie i Kreatywnie w drugiej połowie roku. Kapele, które przeszły eliminacje nie są jeszcze znane dla legniczan i większości dopiero debiutują na scenie muzycznej. Nasz wiosenny piknik muzyczny w Spiżarni przyniesie więc powiew świeżych dźwięków, które mamy nadzieje naładują pozytywną energią wszystkich ludzi bawiących się na koncercie. Impreza, podobnie jak nasze poprzednie, będzie dość długa. Zaczynamy o godzinie 18:00 a kończymy przed północą. Sprzedaż cegiełek w wysokości 10 zł zaczynamy od 16 maja, o czym dokładnie jeszcze poinformujemy.

W „Sound War” 28 maja powalczą:

The Negative One

Negev

Norbert Sierschyński

TAMP

The Krzacks

Emple

Przypominamy formułę imprezy:

Jak zawsze koncert organizujemy niezleżenie, razem z Wami, muzykami i niepowtarzalną widownią, która tworzy klimat naszych wspólnych imprez. Nasza najnowsza impreza to Sound War.  Tym razem koncert ma na celu wsparcie naszych lokalnych muzyków, w bardziej rozbudowanej formie. Artyści nie tylko będą mieli okazje pokazać się na scenie przed publicznością i zaprezentować w niezależnych mediach, ale również zyskają szanse na wygranie sprzętu muzycznego. Publika (w tym artyści i organizatorzy) wytypuje trzy najlepsze składy z muzyków „walczących na dźwięki”, które zdobędą nagrody.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, którzy dzięki swojej życzliwości pozwolili zminimalizować koszty koncertu, w szczególności klubowi Spiżarnia, firmie JAREXS, sklepowi muzycznemu IMM (Wrocławska 52) i akustykowi Piotrowi Brylowskimu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.