Nabór kapel na majowy koncert – Sound War!

Grupa LAiK wraz MRM organizuje kolejny koncert 28 maja w klubie „Spiżarnia”, ale już teraz szukamy kapel, które chciałby się zaprezentować przed szerszą publiką w Legnicy.

Jak zawsze organizujemy go niezleżenie, razem z Wami, muzykami i niepowtarzalną widownią, która tworzy klimat naszych wspólnych imprez. Nasza najnowsza impreza to Sound War.  Tym razem koncert ma na celu wsparcie naszych lokalnych muzyków, w bardziej rozbudowanej formie. Artyści nie tylko będą mieli okazje pokazać się na scenie przed publicznością i zaprezentować w niezależnych mediach, ale również zyskają szanse na wygranie sprzętu muzycznego. Publika (w tym artyści i organizatorzy) wytypuje trzy najlepsze składy z muzyków „walczących na dźwięki”, które zdobędą nagrody.  Namawiamy więc do udziału w Sound War – w szczególności, zachęcamy do zaprezentowania się debiutantów muzycznych! Zapraszamy muzyków tworzących dźwięki, w każdym dowolnym gatunku, bandy i solistów. Dzielcie się informacją ze znajomymi i razem zróbmy sobie koncert, jaki tylko chcemy!

DSC_1006Zgłoszenia kapel prosimy wysyłać na adres laikartartysci@gmail.com, załączając krótki opis, numer telefonu, oraz link do Waszej muzyki- jeśli taki posiadacie. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia.

Powodzenia 😉

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.