[Aktualizacja] Legendarna niemiecka kapela Scorpions na Dniach Legnicy!

W Prima Aprilis również i my postanowiliśmy wywinąć Wam mały żarcik. Rzekomy koncert Scorpions poruszył serca legnickich miłośników rocka. Uwierzcie, że także nasza ekipa pragnie wierzyć w przyjazd muzycznej legendy do naszego miasta. Ale niestety to nie tym razem kochani! Dla wszystkich, którzy chcą poczuć euforię jeszcze raz, bądź nie widzieli naszego wybryku calutki post poniżej.

Jak informuje LCK jest już ostatecznie dopięty harmonogram dni miasta. Na finale podczas ostatniego weekendu Dni Legnicy (24-26 czerwca), mieszkańcy w piątek i sobotę będą bawić się tradycyjnie przy muzyce disco polo. Natomiast niedziela będzie rockowa. Po południu wystąpią lokalni artyści, natomiast wieczór zwieńczą dwie popularne formacje: Strachy na Lachy oraz niemiecka kapela Scorpions! Nie było łatwo ściągnąć zagranicznych gości do naszego miasta, jednak w tym roku zamiast kilku polskich gwiazd, postawiliśmy na dwie, lecz naprawdę prestiżowe formacje. Występ Scorpions był uzależniony od przebiegu ich wschodnioeuropejskiej trasy koncertowej, tak więc do ostatniej chwili czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie.

 

 

ola ola

Ekipa LAiK tradycyjnie będzie relacjonowała dla Was całą imprezę. Do zobaczenia!

 

 

Na rozgrzewkę wyśmienity utwór Scorpions – Wind Of Change

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.