Zakończenie projektu-Creative Space

Nasi przyjaciele z Creative Space– młodzi, aktywni ludzi, zakończyli swój projekt! Z pewnością należą im się wielkie brawa, bo odwalili kawał dobrej roboty.

 

Duże grono młodych starało się jak najlepiej zaprezentować swój talent biorąc udział projekcie.

Oto wywiad, który z pewnością odpowiednio podsumuje całą pracę:

 

Co skłoniło was do stworzenia projektu Creative Space ?

Projekt robimy w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Zainspirowali nas do tego nasi utalentowani znajomi. Naszym pragnieniem stało się pokazanie pasji, zaangażowania i talentów młodzieży legnickiej. I tak właśnie zrodził się pomysł na projekt Creative Space.

Jak długo organizowaliście swój projekt?

Projekt zaczęliśmy organizować już od grudnia. W trakcie jego realizacji spotkaliśmy się z dość dużymi przeszkodami, które na szczęście udało nam się pokonać. A w rezultacie uwieńczeniem całego projektu był wielki Festiwal Creative Space.

Kiedy odbył się festiwal?

Festiwal odbył się 20 marca w Galerii Piastów. To waśnie galeria była sponsorem całego projektu. Oprócz całkowitego wsparcia finansowego zyskaliśmy dużo cennych rad i pomoc ze strony organizacyjnej.

Jakie talenty można było obejrzeć na scenie?

Podczas festiwalu można było zobaczyć talenty takie jak śpiew (w tym zespół muzyczny), taniec, kabaret oraz grę na instrumentach. Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie przez co rywalizacja była bardzo zacięta.

Jakie osoby były w składzie jury ?

Nikola Warda – legnicka piosenkarka. Brała udział w programach muzycznych, tj. „Bitwa na Głosy” i „Must be the music”

Bartek „Borówka” Borowicz – prowadzi agencję koncertową Borówka Music, z którą zorganizował ponad 1500 koncertów w 20 krajach. W ich składzie są m. in. CeZik,

Paulina Szudrowicz -muzyk i kulturoznawca ze specjalnością krytyka artystyczna.

Albert Pyśk -aktor Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy.

Jakie nagrody wygrali zwycięzcy?

W puli nagród mieliśmy aż 1200 zł. Za I miejsce wygrana wynosiła 500 zł, za II miejsce 200 zł, za III miejsce 200 zł. Nagroda Publiczności dla osoby, która otrzymała najwięcej polubień pod filmikiem umieszczonym na naszym Facebooku wynosiła 200 zł. Nagrodą specjalną dla zwycięzcy festiwalu jest zaproszenie do Radia Czwórki w Warszawie i wystąpienie w audycji na żywo.

Kto stanął na podium?

Jury wybrało zwycięzców:

1. Łukasz Kindel

2. Kuba Kostoń

3. Patryk „Fenix” Żydowicz

4.Aleksandra Drożdż zwyciężczyni Nagrody Publiczności.

W jakim celu powstał wasz projekt ?

Nasz projekt powstał w celu promowania, młodej, utalentowanej legnickiej młodzieży.Chcieliśmy również udowodnić że nie jest prawdą to iż dzisiejsza młodzież nie widzi świata poza ekranem telefonu, komputera czy telewizora ale ma wiele pasji i talentów, które chętnie rozwija.

12274544_766163283487554_7520106416886583275_n

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.