Hunter dał czadu

W piątek (11 marca), w legnickim klubie Spiżarnia, tłumnie zgromadzona publiczność miała okazję wyszaleć się podczas występu Huntera – legendy polskiego trash i heavy metalu. Repertuar muzyczny składał się z rozmaitych utworów. Znalazły się w nim tytuły z początków działalności grupy. Zaskoczeniem dla zagorzałych fanów okazały się mniej znane piosenki. Wspomnieć należy, że zespół pracuje nad nowym, siódmym albumem, który planuje wydać jeszcze przed końcem tegorocznych wakacji (źródło: Antyradio http://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Hunter-zaprezentowal-NieWolnosc-7207). Dlatego też wczorajszy występ w Spiżarni został wzbogacony o świeży kawałek pt. „NieWolność”, który stanowi przedsmak zapowiadanej płyty.
Koncert Huntera porwał publiczność, pomimo początkowych problemów z brakiem suportu. Po występie fani doczekali się zejścia zespołu ze sceny i tym samym, okazji do wspólnych zdjęć z jego członkami. Nie zabrakło ciepłych komentarzy, a pozytywna atmosfera utrzymała się do samego końca wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.

Zapraszamy do fotorelacji – dziś ze względu na awarię serwera wrzucona na inny portal – flickr.com – kliknij zdjęcie aby przenieść się do całej galerii.

(korekta: Aleksandra Charłamow)

Hunter Legnica 11.03.2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.