Noworoczny Jazz & Blues – magiczny wieczór!

Dziś krótko po północy zakończył się nasz pierwszy noworoczny koncert, z którego środki przekażemy na rzecz TPD Legnica. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować licznie przybyłej publiczności, a także zwycięzcy licytacji koszulki przekazanej od „Caffe Modjeska”.

Koncert rozpoczęła Nikola Warda, rozgrzewając swoim głosem wszystkich przybyłych gości, co tylko mogły potwierdzić gromkie brawa.

_MG_2339 1024x768Następnie wystąpiła Patrycja Kamola wraz z zespołem. Patrycja podczas koncertu zaprezentowała utwory, które znajdą się na debiutanckiej, autorskiej płycie artystki „Czekając na miłość”. Nie zabrakło także dobrze znanych aranżacji jazzowych. Premiera nowych utworów, jak i cały koncert, był świetnie przyjęty przez publiczność, która dwukrotnie gorącymi brawami wywołała artystkę na scenę.

Na koniec odbyło się jam session, na którym wystąpiło wielu  legnickich muzyków z różnych formacji. Niespodzianką wieczoru był Norbert, 16 letni chłopak z gitarą oczarował widownie, która śpiewała razem z muzykiem i nie chciała wypuścić młodego debiutanta ze sceny.

W trakcie występu Patrycji Kamoli prezes naszego stowarzyszenia Dawid Stefanik wręczył dyplomy i podziękowania dla: Wiktora Buchelta, Tomasza Kotek, Anny Tokarskiej, Patrycji Kamoli i Nikoli Wardy. Wymienione osoby otrzymały również podziękowania od TPD, które w imieniu Kazimierza Pleśniaka wręczył  także Dawid Stefanik.

Wszystkim artystom gratulujemy bardzo przyjemnych w odbiorze występów, cieszymy się, że jesteście zadowoleni. 😉
koncert_dla_tpd_fot_mariusz_witkowski12

Już niedługo wywiady z Nikolą Wardą i Patrycją Kamolą, które przeprowadził Dawid Stefanik
fot. e-legnickie.pl (Mariusz Witkowski)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przybycie i wsparcie akcji charytatywnej.

Zapraszam do fotorelacji.

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. Muzyczna noc w Rest Cafe „Vincero" z Patrycją Kamolą - Laik art | Laik art
  2. Akustyczny koncert Nikoli Wardy - Laik art | Laik art
  3. Wieczór z Bardami - IV Edycja (gość specjalny THE KLENCZON EXPERIENCE- ex. Czerwony Gitary i Turbo) - Laik art | Laik art
  4. Patrycja Kamola z debiutancką płytą na Witelon Music Night – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.